Kazancı Holding İş Başvurusu

Kazancı Holding, 1950 yıllarında temelleri atılmış olup günümüzde halen faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürüten öncü kuruluşlardan biridir. 66 yıllık hizmet faaliyetlerinde sürekli ve ilk olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olan Kazancı Holding, enerji santralleri kurulumu ve enerji işletimi, jeneratör üretimi ve doğalgaz dağıtım faaliyetleri üzerine çalışmalarını sürdürmüş ve günümüzde halen profesyonel ve kaliteli bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Enerji sektörü üzerine göstermiş olduğu faaliyetlerin dışında, 2000 senesinde tarım ve turizm sektörü üzerine yatırımlar yaparak bu alanda da başarılı bir tablo ortaya çıkarmıştır. Bu başarı grafiğinin yanı sıra Kazancı Holding ülkeye yapmış olduğu ekonomik yatırımlarla da bilinmektedir. Binlerce çalışanına sağlamış olduğu istihdam’dan düzenli bir şekilde ödemiş olduğu vergiler ve yapmış olduğu yatırımlar doğrultusunda ülkenin ekonomik gelişmesinde büyük rol oynamıştır.

Kazancı Holding bünyesinde barınan ve faaliyetlerini başarılı bir şekilde gösteren alt markaları bile, günümüzde dünyanın en büyük markaları arasında yer almakta olup, alanında da lider konuma sahiptir. Özellikle üretimini yaptığı Aksa Jeneratörlerin kalitesi dünyaya yayılmış bir marka olarak bilinmektedir. Türkiye’nin yanı sıra dünya pazarına açılan AKSA Jeneratör, çağımızda 100’den fazla ülkeye jeneratör ihracatı yaparak Türkiye’nin en büyük ihracat yapan firmaları arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Bünyesinde barındırdığı ve kurmuş olduğu doğalgaz elektrik üretim ve dağıtım tesisleri sayesinde Türkiye’nin enerji üssü olarak bilinmektedir.

Kazancı Holding İletişim Bilgileri
Adres; Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Selvi Çıkmazı No: 10 34805 Kavacık Beykoz – İSTANBUL

Telefon: 0216 681 00 00

E-posta: aksa@aksa.com.tr

Kazancı Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kazancı Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kazancı Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ