Kavram Eğitim Kurumları İş Başvurusu

Kavram Eğitim Kurumları, 1974-1975 eğitim ve öğretim yılında İstanbul’da Bahattin Durmuş tarafından kurulmuş ve müdürlük vasfıyla eğitim hizmetlerine başlamıştır. Ulusal alanında Kavram Eğitim Kurumları’nın eğitime vermiş olduğu katkı ve değer oldukça yüksek olup, günümüzde de halen Türkiye’de yer alan eğitim kurumları arasında en iyileri içerisinde yer almaktadır. Genç nesillere vermiş oldukları temel ve yüksek düzey eğitimleri ile ülkenin geleceğini hazırlamakta olan Kavram Eğitim Kurumları, bireylerin gelişmesinde büyük olanaklar doğrultusu içerisinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. 2.Şubesi, İstanbul Eminönü’nde açılan ÖSS-ÖYS(Şimdiki adıyla YGS-LYS ve TEOG) alanları içerisinde ilk ve orta öğretim eğitimlerini vermek üzere faaliyetlerini sürdürmüştür.

Kavram Eğitim Kurumları kurulduğu günden bu yana, gençlerin davranışlarının olgunlaşması ve eğitildikleri ortam içerisinde daha kaliteli eğitimi yaşamaları için alanında uzman eğitimci kadrosu ile daima ebeveynlerin tercih edilen markası oldu. Eğitim gören öğrencilerinin başarıları, Kavram Eğitim Kurumları’na yansımış olup günümüzde halen başarılı bir şekilde eğitim vermeye devam etmekte. YGS-LYS alanlarına yönelik yapmış oldukları plan ve projeler üzerine rahat kavranabilen eğitim formülleri ile öğrencileri üniversiteye hazırlayan Kavram Eğitim Kurumları, aynı zaman’da bir diğer eğitim dalı olan TEOG içinde girişimlerde bulunarak bu alan üzerinden öğrencilere kalite eğitimi sunmuştur. Çalışkan, üretken ve deneyimli bir öğrenci yetiştirmek adına yapmış oldukları farklı eğitim metotları doğrultusunda başarılı bir grafik çizen Kavram Eğitim Kurumları günümüzde halen tercih edilmekte olan öncü bir marka değerine sahiptir.

Kavram Eğitim Kurumları İletişim Bilgileri
Adres; Fulya Mah. Akıncı Bayırı Sok. Şişik İş Merkezi No:28 Kat 2 Mecidiyeköy İSTANBUL

Kavram Eğitim Kurumları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kavram Eğitim Kurumlarında kariyer yapabilirsiniz. Kavram Eğitim Kurumları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avcılarda oturuyorum İstanbul üniversitesinden formasyonumu alarak tarih öğretmeni olarak mezun oldum yabancı dilim var tarih öğretmeni olarak iş arıyorum saygılarımla ,,demet morkoç dedi ki:

    Okulunuzun kalitesini beğendiğim için sizlerle çalışmayı çok isterim .teşekkürler

BİR YORUM YAZ