Kavanlar İnşaat İş Başvurusu

Kavanlar İnşaat yarım yüzyıla yakındır sürdürmüş oldukları sağlam temeller neticesinde günümüz Türkiye’sinin büyük marka değerini kapsayan önemli bir kuruluş olma yolunda devam etmektedir. Güvenli ve kaliteli temeller üzerine inşa ettikleri yapılarla konut sahibi olmak isteyen kişilere güven aşılayan Kavanlar İnşaat, tamamladığı ve tamamlanma sürecinde olduğu projeleri ile saygın bir şirket profili çizmeye devam etmektedir. Sürekli ülke menfaatlerini düşünerek yürüttükleri faaliyetlerini, ülkenin geleceği adına daha parlak ve daha güvenli yapıların oluşmasında büyük bir yük üstlenmiş ve yapmış olduğu projeler ile müşterilerinin güvenini sağlamış lider inşaat firmaları arasında yer almaktadır.

Sürekli yerli sermaye yatırımı ile işletmiş olduğu projeleri, müşteri memnuniyetini en üst safta tutacak şekilde insanların daha konforlu ve rahat bir yaşam sürdürmeleri için tüm projelerinde bunu dikkate alarak başarılı bir grafik çizmiştir. İnsan hayatına değer katan mimari yapısıyla büyüleyici tasarımlara sahip yapıların temelinden anahtar teslimine kadar sorunsuz ve kaliteli bir şekilde sürdürmektedir. Kaliteli, sağlam ve güvenilir olmasının altında yatan en büyük yatırımı ise, kendi bünyesinde İzmir ve Körfez Kavanlar Hazır Beton Tesis’lerinde üretimini yapmış olduğu kaliteli hazır beton imalatından dolayı sağlam yapıların temeline imzasını atmaktadır. Bu faaliyeti ile birlikte yapımında büyük emekler harcamış olduğu konforlu yaşam alanlarını müşterilerinin beğenisi ve memnuniyeti sayesinde daha büyük projelere atılmanın gururu ve heyecanı içerisinde hizmetlerini sürdürmeye devam ettirmiştir.

Kavanlar İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Yahya Kaptan Hanlı Sk. No:23 Otogar Altı 41050 İzmit – Kocaeli

Kavanlar İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kavanlar İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kavanlar İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ