Kastamonu Üniversitesi İş Başvurusu

Kastamonu Üniversitesi 1 Mart 2006 yılında kurulan ve hem Türkiye’de hem de dünyada seçkin bir üniversite olmayı hedefleyen; gelişen bir genç üniversitedir. Üniversite; bilimsel, sosyal, kültürel, fiziki ve sportif alanlarda da faaliyetlerde bulunarak kendini gelişen bir üniversite olarak ispat etmeyi başarmaktadır.

İki kampüsü mevcut olan Kastamonu Üniversitesi’nin ana kampüsü Daday Yolu üzerinde toplam 237 hektarlık bir alanda kurulmuştur. Burada bulunan ana kampüs “Kuzeykent Kampüsü”dür. İkinci kampüs ise Eğitim Fakültesi ve uygulama anaokulu olarak eğitim hizmeti vermektedir. Kastamonu Üniversitesi akademik ve idari kadrosunu daha fazla güçlendirerek eğitim hayatına devam eden; toplamda 11 fakülte, 4 yüksekokul, 11 meslek yüksekokulu, 2 enstitü, 18 araştırma ve uygulama merkezi ile de kaliteli bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda Kastamonu Üniversitesi’nin Kuzeykent Kampüsü’ne yakın bir alanda bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı olan 5 binada hem kız hem de erkek öğrencilerin barınma ihtiyacı da karşılanmaktadır. Ayrıca Kredi ve Yurtlar Kurumu’na bağlı yurtlar dışında kampüse yakın olan ve birçok donanıma sahip özel öğrenci yurtları da bulunmaktadır. Kastamonu Üniversitesi’nde İngilizce hazırlık eğitimi; Turizm Fakültesi için zorunlu, diğer bölümler için ise tercihe bağlı bir şekilde verilmektedir.

57 adet öğrenci kulübü ile üniversitede eğitim ile birlikte sosyal aktiviteleri de bir arada görmekteyiz. Ayrıca Erasmus ve Farabi programları ile öğrencilere uluslararası bir eğitim vermektedir.

Kastamonu Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü 37100, KastamonuKastamonu Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kastamonu Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Kastamonu Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ