Kastamonu Entegre İş Başvurusu

1969 tarihinde Türkiye’nin İstanbul şehrinde kurulan Kastamonu Entegre ağaç bazlı panel sektöründe başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren ve Dünya’da ilk 5 ağaç bazlı panel üreticilerinden biri olmak isteyen bir şirkettir.

Kastamonu Entegre, Hayat Holding bünyesinde orman ve ağaç sektöründe faaliyetini sürdüren şirket; mobilya, dekorasyon ve inşaat sektörü için çalışmalarını yürütmektedir. Kastamonu Entegre şirketi; yonga levha, yongalam, MDF, medelam, laminat parke ve kapı paneli gibi değerli olan ürünlerin üretimini yapmaktadır. Global bir oyuncu olarak nitelendirilen Kastamonu Entegre, ağaç bazlı panel sektöründe boy göstermektedir. Hedefleri büyük olan ve bu hedeflere ulaşabilmek için sistematik bir şekilde çalışmalarını yürüten Kastamonu Entegre, Avrupa’da ağaç bazlı panel sektöründe ilk dört şirketten biri olmayı başarmıştır. Kastamonu Entegre misyon olarak ağaç bazlı panel sektöründe tüm beklentileri en üst seviyede karşılayacak; yenilikçi, kaliteli, güvenilir ve çevre dostu ürünleri ile insanların konforlu bir hayata kavuşmalarını sağlamak istemektedir. Kastamonu Entegre vizyonu ise ağaç bazlı panel sektöründe Dünya’daki en iyi 5 üreticiden biri olmaktır. Aynı zamanda Kastamonu Entegre’nin global bir marka haline gelmesini sağlamaktır. Kastamonu Entegre yapmış olduğu yeni yatırımları ile 2014 tarihinde hedeflediği 1.40 milyar USD ciro miktarına ulaşmıştır.

Kastamonu Entegre, Türkiye’de %25 – %50’lik bir oran ile pazar payını arttırmaya çalışarak, bölge lideri olabilmek için faaliyetlerine tam gaz devam etmektedir.

Kastamonu Entegre İletişim Bilgileri
Adres; Tavşanlı Köyü, Taşocakları Mevkii 41400 Gebze, KocaeliKastamonu Entegre Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kastamonu Entegre firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kastamonu Entegre insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ