Kastamonu DSİ İş Başvurusu

Kastamonu Devlet Su İşleri Müdürlüğü 18 Şubat 1980 yılında kurulmuştur. Ülkemizin su ve toprak kaynaklarını geliştirerek, koruma altına almak amacı ile faaliyetlerini büyük bir titizlik ile yürüten Kastamonu DSİ 23. Bölge Müdürlüğü olarak Kastamonu ilinde faaliyetini sürdürmektedir.

Aynı zamanda Zonguldak ve Bartın ilinde de şubesi olan Kastamonu DSİ, Karabük ilinde de İnşaat Kontrol Şube adı altında çalışmalarını yürütmektedir. Kastamonu DSİ bölge merkezi Kastamonu ilinin merkezinde yerleşil bir şekilde bulunmaktadır. Kastamonu DSİ binasında kalite kontrol laboratuarı, misafirhanesi, lokali ve lojman alanlarının bir bölümü vardır. Kastamonu Devlet Su İşleri Müdürlüğü’nün merkez binasında ise; 4 adet Bölge Müdür Yardımcısı, 14 adet Şube Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü ve Muhasebe Müdürlüğü görevli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kastamonu Devlet Su İşleri Müdürlüğü aynı zamanda istikşaf, master plan, planlama işlemleri ve hazırlanan bu planların uygulaması ile işletme çalışmalarına kadar gerekli olan tüm hizmetleri kontrollü bir şekilde yürütmek ile sorumlu olan bir kurumdur. Kastamonu Devlet Su İşleri Müdürlüğü’nün görev alanı ise Türkiye’nin Batı Karadeniz bölümüdür. Kastamonu Devlet Su İşleri Müdürlüğü’nün hizmet alanı; Kastamonu ilinde 13 108 kilometrekaredir.

Kastamonu Devlet Su İşleri Müdürlüğü’nün diğer hizmet alanlarının yüz ölçümü ise Zonguldak’ta 3 430 kilometrekaredir. Bartın ilinde ise Kastamonu Devlet Su İşleri’nin hizmet alanı 2 143 kilometrekare ve Karabük ilinin ise 4 145 kilometrekaredir.

Kastamonu DSİ İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Mahallesi Rauf DENKTAŞ Cad. No: 53 KASTAMONU

Kastamonu DSİ Kariyer Olanakları
Kastamonu DSİ bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için kurumun insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kastamonu DSİ insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ