Kastamonu Devlet Hastanesi İş Başvurusu

1939 tarihinde kurulmuş olan Dr. Münif İslamoğlu Kastamonu Devlet Hastanesi, Memleket Hastaneleri olarak nitelendirilmiş olan bir çalışma çerçevesinde faaliyet gösteren, 50 adet yatağa sahip olarak, Kastamonu ilinin Saraçlar Mahallesi’nde kurulmuş bir devlet hastanesidir.

Kastamonu Devlet Hastanesi’nin ana yerleşkesinde kurulmuş olan ilk bina B bloktur. 24 731 metrekarelik bir arsa üzerine kurulmuş olan B blok, 1939 tarihinde sağlık hizmetine açılmış ve hala faaliyetlerini devam ettiren bir devlet hastanesidir. Memleket Hastanesi olarak sağlık hizmeti veren ana yerleşkede bulunan ilk binaya yıllar içinde eklemeler yapılmıştır. Toplam 5 bloktan meydana gelen ana yerleşkedeki binalar koridorlar ile birbirine bağlanmıştır. En kaliteli ve güvenilir cihaz donanımı ve profesyonel personeli ile Kastamonu Devlet Hastanesi üst düzeyde bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Kastamonu Devlet Hastanesi’nin hedefleri arasında ise ilk olarak çalışan memnuniyetini sağlamak için kaliteli ve konforlu bir çalışma ortamı sunmak istemektedir. Daha sonra ise en önemlisi de olan hasta memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak için iyi bir sağlık hizmeti sunmak için çalışmalarını yürütmektedir. Kaliteli hizmet ile yatak doluluk oranını her zaman yüksek tutmayı hedeflemektedir.

Kastamonu Devlet Hastanesi ek hizmet binasında uyku laboratuvarını açmak ve hizmete sokmak istemektedir. Aynı zamanda tomografi cihazı kurarak, hastaların hizmetine açma hedefindedir. Kastamonu Devlet Hastanesi hasta sayısını da önceki döneme göre arttırmaktadır.

Kastamonu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Saraçlar Mah. Araç Cad. Sanat Okulu Karşısı Merkez – KASTAMONU

Tel: 0.366.214 10 53 pbx

E-posta: kastamonudhs10@saglik.gov.tr

Kastamonu Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kastamonu Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kastamonu Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tayfun dedi ki:

    Elaman alınacak mi hastaneye

BİR YORUM YAZ