Kaşmir Halı İş Başvurusu

2005 yılında merkezi İstanbul’da Gülsan Holding tarafından kurulan ve faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmekte olan Kaşmir Halı, halı sektörünün lideri olmak için girmiş olduğu ticaret hayatında büyük başarılara imza atarak adının Türkiye ve dünya üzerinde markalaşmasını üretmiş olduğu kaliteli ürünleri ile göstermektedir. Günümüzde fabrikasının Gaziantep’te bulunduğu Kaşmir Halı, 75.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş ve en son teknoloji ile donatılarak üretimlerini 19 farklı kaliteli ürün üzerinde gerçekleştirerek hem bölge hem de tüm Türkiye’nin ekonomisine destekte bulunmuştur.

Kurulduğu günden bu yana 11 yıldır aralıksız olarak üretimlerini kaliteli ve özen içerisinde sürdüren Kaşmir Halı, müşterilerinin rahat, konforlu ve modern bir yaşam çerçevesinde yaşamaları adına farklı model ve desenlerde sürekli olarak yeni trendleri takip ederek üretimlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Misyonu gereği üretim, satış ve satış sonrası sürekli müşterilerinin yanında olması üzerine kurulmuş bu dev markanın müşterileri de bu işleyişten ve kaliteden oldukça memnun bir şekilde tercih etmektedir.

Türkiye genelinde toplam’da 8 bölge bayiliği ve 1000’den fazla satış noktasına sahip olan Kaşmir Halı, hizmetlerini en üst seviyede sunarak inandığı bu yolda büyümeye devam etmektedir. En son teknolojiye dayalı bir şekilde üretimlerini sürdürmekte olan Kaşmir Halı, bünyesinde barındırdığı ileri teknolojik cihazları ile Avrupa ve dünya standartlarında ki kaliteye sahip bir şekilde üretimlerini var gücüyle sürdürmektedir.

Kaşmir Halı İletişim Bilgileri
Adres; 4. Organize Sanayi Bölgesi, 1 No’lu Cadde 27160 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

Kaşmir Halı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kaşmir Halı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kaşmir Halı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Ömer budak dedi ki:

  Masterbach operatrum acil işe ihtycam var

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba Kaşmir Halı iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayarak ilgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.

 2. Mustafa danabas dedi ki:

  Merinos halida 17 sene konfeksiyonda kesme işlerine baktım.

 3. mahmut dedi ki:

  iş arıyorum telciyim

 4. mahmut dedi ki:

  Telci yim

 5. mahmut dedi ki:

  iş arıyorum telciyim

 6. Necmedfin dedi ki:

  Boy kesim ve tras yaparim 05335627726

 7. ferhat arıcı dedi ki:

  Mağaza satış görevlerinde üst derecede hizmet veririm. Şu an boşum, randevu verirseniz görüşmek isterim saygılar…

 8. hasan sonat dedi ki:

  halıda cag bobin ustayım hemen baslayabilirm acil işe ihtiyacım var ne zaman dönüş olur

BİR YORUM YAZ