Kaski İş Başvurusu

Kaski (Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü) Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri olan kanalizasyon ve su hizmetleri üzerine Bakanlar Kurulunun 89/14886 sayılı kanununca 14.12.1989 tarihinde kurulmuştur. Bir elden işletilen, her türlü faydalı tesis kurabilme ve belirtilen su ve kanalizasyon hizmetlerini yürütmekte olan ve bu iş prensiplerine uygun kalmak şartı ile kurumsallaştırılmış bir kuruluştur. KASKİ’nin mücavir hizmet alanı Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından verilmiş ve kentin yararlandığı ancak sınırlar dışında kalmakta olan su kaynaklarının da her türlü hizmet ve korunması işlemlerini de üstlenmiş ve başarıyla yapmaktadır.

Yıllardır Kayseri ilinin su ve kanalizasyon faaliyetlerini yürütmekte ve temiz bir gelecek sunma adına hijyen konusunda oldukça titiz bir kuruluştur. Suyun korunması ve bölge halkının temiz bir şekilde faydalanması adına sürekli olarak çalışmalarını sürdürmekte ve yeni projeler ile bölge halkına faydalı bir işleyiş içerisindedir. Kayseri Büyükşehir Belediye’sine bağlı olan KASKİ, kamu tüzel ve müstakil bütçeli haiz bir kuruluş olarak tanımlanmıştır. Kaski personelleri 657 sayılı kanun gereğince Devlet Memurları kanunu hükümlerine tabi tutularak istihdam sağladığı personellerinin her türlü ihtiyaçlarında da yanlarında olmaktadır.

Kayseri ve bölge halkına sürekli başarılı hizmet sunmakta olan Kayseri Su ve Kanalizasyon Hizmetleri kuruluşu, hijyen ve sağlık açısından sürekli olarak hizmetleri arasında bulunan su konusunda oldukça hassas ve titiz bir çalışma sergilemiş olup, halkın şuana kadar çok küçük sorunlar dışında hiçbir şikayeti olmamıştır.

Kaski İletişim Bilgileri
Adres; Zümrüt Mah.Mustafa.Kemal Paşa Bul. No:186 P.K. :38090 Kocasinan / KAYSERİ

Telefon: 0352 432 0 432

E-posta: kaski@hs03.kep.tr

Kaski Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kaski firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kaski insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Merve dedi ki:

  İş başvurusu linkleri var fakat giriş yapamıyoruz yada google reklamı çıkıyor bu konuda daha sağlıklı ve açık bir link olursa memnun olurum

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba, söz konusu sorun çözüme kavuşturulmuştur. Bilginize.

 2. Okan Develioğlu dedi ki:

  Ben kayseri develide ikamet etmekteyim askerliğimi yaptım meslek lisesi elektrik elektronik bölümü mezunuyum artı milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikalaımda var arıyorum ilgilerinizi arz ederim

BİR YORUM YAZ