Kaşkaloğlu Göz Hastanesi İş Başvurusu

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, 2000 yılında İzmir’de kurulmuş olup Ege Bölgesi’nin ilk göz hastanesi unvanını taşımaktadır. 2000 yılından günümüze kadar göz hastalıkları üzerine sağlık hizmetlerini aksatmadan devam ettiren Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, alanında uzman göz doktoru kadrosu ile İzmir’de vatandaşların hizmetinde olmaya devam etmektedir. Hastalarına katarakt, lazer göz ameliyatları ve diğer göz hastalıkları üzerine en uygun şekilde göz rahatsızlıklar üzerine tedavilerini sürdürmüş ve bu doğrultuda hastalarını sürekli denetim ve gözetim altında tutarak düzenli bir şekilde hastalıklarının düzelmesinde büyük rol oynamıştır.

Göz doktoru, Profesör Doktor Mahmut Kaşoğlu ve göz doktoru Operatör Doktor Selma Kaşoğlu tarafından 1985 senesinde temelleri atılan İzmir Lazer Göz Merkezi, günümüzde Kaşkaloğlu Göz Hastanesi olarak faaliyetlerini profesyonel bir şekilde sürdürmüş olup, bu yolda başarılı bir grafik çizerek yoluna devam etmektedir. Günümüzde İzmir Alsancak bölgesinde bulunan 1.600 m2 alan üzerine kurulu 6 katlı modern ve çağdaş hastane binası ile, Türkiye’nin en iyi göz doktorları ile hastalarının sağlıklarına kavuşmaları için dur durak bilmeden çalışmalarına devam etmektedirler.

Yıllık periyot içerisinde 5.000’e yakın ameliyat hizmeti sunmakta olan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, aynı zaman’da yıllık 25.000 hastanın muayenesini gerçekleştirmektedir. Göz hastalıkları konusunda deneyimli uzman doktor ve çok sayıda sağlık görevlisi eşliğinde sunulan sağlık hizmeti, Kaşkaloğlu Göz Hastanesine gelen hastalar tarafından memnuniyet ile anılmakta olup sürekli tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; 1400 Sokak No: 10 Alsancak – İZMİR

Tel: +90 (232) 465 05 05

E-posta: info@kaskaloglu.com; ‎

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kaşkaloğlu Göz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Kaşkaloğlu Göz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ