Kasımpaşa Askeri Hastanesi İş Başvurusu

1827 tarihinde İstanbul’un Beyoğlu ilçesi Kasımpaşa Sakızağacı semtinde kurulmuş olan Kasımpaşa Asker Hastanesi Haliç denizinin kenarında yer almaktadır ve günümüzde hala sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Bahriye Merkez Hastanesi olarak adlandırılan ve 1851 tarihinde Bahriye Mektebi, Heybeliada’ya taşınmıştır. Bina bu taşınma olayından sonra hastane olarak kullanılmaya başlanmıştır.

15 Aralık 2003 yılında ise Türk Silahlı Kuvvetleri Sağlık Komutanlığına bağlanmış ve hizmet vermeye devam etmiştir. 1 Ağustos 2005 yılında ise Kasımpaşa Askeri Hastanesi adı ile sağlık hizmetine büyük bir titizlik ile devam etmiştir. 8 Eylül 2008 yılından itibaren de İstanbul Sağlık Hizmeti Blg. Komutanlığına bağlanarak, sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Kasımpaşa Asker Hastanesi vizyon olarak ise konuksever ve örnek bir asker hastanesi olmayı hedeflemiştir. Kasımpaşa Asker Hastanesi’nin misyonu ise; hastalara kaliteli, psikolojik ve duygusal değerlerine saygılı bir şekilde sağlık hizmeti sunmak istemektedir. Kasımpaşa Asker Hastanesi personelini sürekli eğiterek ve yeterliliklerini test ederek, hastalarına en iyi şekilde sağlık hizmeti vermeye özen göstermek için çalışmalarını bu doğrultuda her zaman yenileyerek, geliştirmeye çalışmaktadır. Kasımpaşa Asker Hastanesi hastalara ve hasta yakınlarına sağlıklı ve kaliteli bir tedavi ortamı sunmayı sağlamak için tüm donanımların yeterliliğini kontrol etmektedir.

Kasımpaşa Asker Hastanesi muayene ve tedavi hizmetleri ile her zaman seçkin ve kaliteli bir askeri hastane olmayı başarmaktadır. Dahili ve Cerrahi branşları ile insanların sağlığı için çalışmalarına devam etmektedir.

Kasımpaşa Askeri Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Bahriye Hastanesi Ykş. , Kadımehmet Mahallesi, Beyoğlu İstanbul

Kasımpaşa Askeri Hastanesi Kariyer Olanakları
Kasımpaşa Askeri Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kasımpaşa Askeri Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ