Kaşıbeyaz İş Başvurusu

Kaşıbeyaz Et Restoranı, 1974 yılında Aksaray’da kurulmuş olup daha sonra 1987 senesinde Florya’da faaliyetlerine devam ederek hizmetlerini buradan devam ettirmiştir. Lezzetin adresi olarak akıllara kazınan Kaşıbeyaz Et Restoranı, birbirinden lezzetli et yemeklerinin olduğu zengin mönü içeriği ile bölgenin tüm damak tadına düşkün insanlarının uğrak mekânı olarak bilinmektedir. Büyük bir titizlikle hazırlanan yemekler tamam steril ve hijyeni ortamlarda hazırlanan malzemeler ve yapılan yemekler doğrultusunda müşterilerin önüne gelerek servis edilmektedir. Daima hizmet anlayışlarının ön planında tutulduğu müşteri memnuniyeti Kaşıbeyaz Et Restoranı’nın değişilmez kuralları içerisinde yer almaktadır. Sürekli olarak müşterilerine farklı alternatifler doğrultusunda vermiş oldukları hizmetler ile kişilerin memnun kaldıkları ve tercih edildiği restorandır.

Lezzetli yemekleri ile bilinen ustaların ustası, Şef Halis Acil ve aşçı kadrosu ile birlikte hazırlamış oldukları leziz menüde özellikle kebaplar ve Gaziantep’e özgü yemekler ön plana çıkmakta. Sarımsak Kebap, Soğan Kebabı, Abugannuş, Ali Nazik ve Fıstıklı Kebaplarının meşhur olduğu bu eşsiz lezzetlerin mekânı olan Kaşıbeyaz Et Restoranı sürekli müşterilerin akın ettiği harika bir et restoranıdır.

700 kişilik dev kapalı salonu, 300 kişilik harika bir görünüme sahip olan bahçesi, 140 kişilik özel vip salonunun yanı sıra çocuk odası, internet hizmetinin de bulunduğu bu harika tesis’e ait 250 araçlık otopark alanı ile, müşterilerinin ilgisini bir hayli çekecek cinsten tasarlanmış muhteşem bir et restoranı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kaşıbeyaz İletişim Bilgileri
Adres; Şenlikköy Mahallesi, Çatal Sokak, No: 19, Florya, Bakırköy, İstanbul

Kaşıbeyaz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kaşıbeyaz’da kariyer yapabilirsiniz. Kaşıbeyaz insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ