Kasar Dual Tekstil İş Başvurusu

Kasar Dual, 1965 yılında İstanbul’da kurulmuş ve ilk zamanlarda sadece örgü pamuk kumaşlarının kasarlama işlemleri için faaliyet göstermekte olan bir şirketti. Kaliteli iş anlayışı ve hızlı bir şekilde ulaştırdığı siparişleri ile sürekli tercih sebebi olmuş, aynı zaman’da birkaç yıl geçtikten sonra artan yüksek talepler üzerine kapasitesini genişleterek daha fazla hizmet vermiş ve bünyesine boyama işlemini de katarak yoluna devam etmiştir.

Sürekli olarak işlerini en iyi şekilde sürdürmek adına giriştiği projeler doğrultusunda iyi neticeler alıp 1980 yılında, çıtasını yükselterek Türkiye’nin tekstil sektöründe markalaşma sürecine girmiştir. Başarıları ile birlikte göstermiş olduğu büyüme evresi paralel bir şekilde Çorlu’da 170.000 m2 arazi hazırlanmış olup, bunun 50.000 m2’lik kısmına kapalı bir alanda üretim ve kumaş işleme tesisi kurmuştur. Bunun yanı sıra 3.500 m2 kapasitesine sahip atık su arıtma tesisini kurarak, ülkede çevreye vermiş olduğu değer ve saygısını göstermiş önemli bir kuruluştur. Sürekli büyüme evresinde olan Kasar Dual, 1990 yılında, 16.000 m2 kapalı alan üzerine kurmuş olduğu dokuma ve açık en baskı faaliyetlerini de bünyesine katarak yoluna devam etmiştir. Günümüzdeki adıyla 2006 yılında Dual Tekstil A.Ş ile yollarını birleştirerek Kasar & Dual Tekstil San. A.Ş. adını almıştır. Büyük hedeflere uzanmak adına gerçekleştirmiş olduğu projeler neticesinde 2012 yılında 27.000 m2 kapalı alan üzerine iplik üretim tesisi kurarak bünyesinde ki bölümleri fazlalaştırmaktadır.

Kasar Dual Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Davutpaşa Cad, Yıldız Sok. No: 3 34015 Topkapı – İstanbul

Kasar Dual Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kasar Dual Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kasar Dual Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ