Kaş Tıp Merkezi İş Başvurusu

Özel Kaş Tıp Merkezi, 1997 senesinde kurulan Kaş Sağlık Hizmet ve Ürünleri Kimya Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. tarafından projelendirilmiş ve Güneşli bölgesinde 2009 yılında kurularak sağlık hizmetlerini en iyi şekilde vermiştir. Yenilikçi yönetim ruhuyla kadrosuna katmış olduğu yeni uzman doktorlar sayesinde bölge halkının sağlık sorunlarına en hızlı ve en uygun şekilde tedavi yöntemleri uygulayarak hastaların tedavi sürecinde de sürekli takip altında tutulduğu bir işleyiş içerisinde hizmetlerini sürdürmektedirler. Bugünkü ismiyle ÖZEL KAŞ TIP MERKEZİ olarak bilinen hastane poliklinikleri haricinde 7/24 kesintisiz bir şekilde acil servis hizmetiyle de bölge halkının sağlığı ile yakından ilgilenmekte olup en uygun tedavi şeklini uygulatmaktadır.

2013 yılında yeni yapılan hastane binasına taşınarak faaliyetlerine burada devam ettiren Özel Kaş Tıp Merkezi, hastalarına ait kişisel ve hastalık bilgi verilerinin hiçbir kaybı yaşanmadan transferini sağlamış ve yeni hastane binasından kaldıkları yerden devam ederek hasta kabulüne devam etmişlerdir. Bunun yanı sıra farklı branşlarda da bölümlerin açıldığı hastane’de ek olarak ameliyathaneler ve doğumhanelerin de eklenmesi üzerine gelişmiş bir hastane görünümü alarak günümüzde tüm hastalıklara karşı uzman doktorları ile birlikte sağlık hizmetlerine son sürat devam etmektedir.

Yıllardır vermiş oldukları hizmetler doğrultusunda hastalar tarafından sürekli tercih edilen Özel Kaş Tıp Merkezi, kaliteden ödün vermeden kurulduğu günden bu yana inandığı yoldan giderek bölge halkının sağlık sorunlarına çözüm bulmakta.

Kaş Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Güneşli, Evren Cd. No:48, 34212 Bağcılar İstanbul

Kaş Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kaş Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Kaş Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ