Kaş Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Kaş Devlet Hastanesi, 1962 yılında Antalya’nın Kaş ilçesinde büyük zorluklarla kurulmuş olup günümüzde ilçe ve ilçeye ait köylerde yaşayan 50.000 nüfusa yakın vatandaşlara sağlık hizmetlerini başarılı bir şekilde vermeye devam etmektedir. Akdeniz’in en harika ilçesi olarak bilinen ve turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği kaş ilçesinde bulunan hastaneye bölge halkının dışında gelen yerli ve yabancı turistlere de sağlık hizmetlerinin verilmesi takdir edilmiş ve ilgi görmüştür. Yaz aylarında turistlerin gelmesi ile birlikte daha yoğun bir şekilde çalışan hastane yetkilileri her ne kadar yorulsalar da bu durumdan şikayetçi olmamış ve görevlerini en üst seviyede yapmaya devam etmişlerdir. Vermiş oldukları hizmet neticesinde hastaların memnun kaldığı Kaş Devlet Hastanesi, sürekli hasta kabulü ve 7/24 acil servisi ile bölge halkının sağlık sorunlarına çözüm aramaya devam etmektedir.

Hastane bünyesinde bulunan 25 hasta yatağı, 2 adet gözlem odası, 4 uzman doktor, 3 pratisyen doktor, 2 diş hekimi, 48 kişilik yardımcı sağlık personel kadrosu bulunan hastanenin, ayrıca 8 temizlik personeli 7 kişilik veri personeli ile birlikte toplam’da 73 kişilik sağlık kadrosu ile hizmetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedirler. Hastane Poliklinikleri içerisinde; Çocuk sağlığı ve hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, diş hekimliği, iç hastalıkları, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, deri ve zührevi hastalıkları ve genel cerrahi bölümleri ile hastalarına en hızlı şekilde ve uygun tedavi yöntemleri doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Kaş Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Gökseki Mah.Kalkan Yolu Üzeri Kaş ANTALYA

Tel: +90 242 836 1184
Fax:+90 242 8361604
E-Mail: antalyadhs7@saglik.gov.tr

Kaş Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kaş Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kaş Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ