Karşıyaka Göz Hastanesi İş Başvurusu

Karşıyaka Göz Hastanesi, 2005 yılında hizmetlerine başlamış olup bölgenin prestiji yüksek göz hastaneleri arasında üst sıralarda yer almaktadır. Yıllardır göz rahatsızlıkları üzerine araştırma yapan ve hastalara en kaliteli şekilde sağlık hizmeti sunan Karşıyaka Göz Hastanesi özellikle de son yıllarda en çok görülen vakalardan biri olan görme bozuklukları tedavisi üzerine yoğunlaşmış ve bu rahatsızlıktan ötürü hasta ziyaretlerini en iyi şekilde çözümleyerek sağlık hizmetlerini vermeye devam etmiştir. Bu alanda sürekli aktif olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde lider konumda olup bu alanda oldukça kendini geliştirmiştir. Uygun göze, uygun tedavi sloganı ile günümüzde LASEK, LASİK, PRK, Astigmat ve Hipermetrop ve Myop tedavileri üzerine sürekli araştırmalar yapmakta ve en iyi şekilde hastalarının sağlık sorunlarını gidermektedir.

Bazı hastalarda Laser tedavisi gerçekleşmeyeceği için yüksek derece gözlük kullanan hastalar için göz içine lens yerleştirme yöntemi ile tedavi uygulamasını yapmaktadır. Karşıyaka Göz Hastanesinde hem iğnesiz hem de dikişsiz bir biçimde ileri teknoloji cihazları eşliğinde katarakt operasyonlarını gerçekleştirerek hastaların en kısa zaman görmek fonksiyonlarını kendilerine yeniden sağlamaktadır. Kişilerde oluşacak olan Göz Tansiyonu dediğimi GLOKOM rahatsızlığında kişinin takip ve tedavisinde laser, görme alanı ve göz tansiyonu ameliyatı operasyonu gerçekleştirilerek kişinin görme sinirlerinde ki oluşacak hasarların önüne geçmek için titizlik ile operasyonlar başarılmaktadır. Bunların yanı sıra retina ve göz içi kanamaları gibi durumlarda da Karşıyaka Göz Hastanesi doktorları tarafından başarılı bir şekilde ameliyatı sağlanmaktadır.

Karşıyaka Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yalı Mahallesi Caher Dudayev Blv. No: 71 Karşıyaka / İZMİR

Karşıyaka Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Karşıyaka Göz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Karşıyaka Göz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ