Karsan İş Başvurusu

Karsan, 1981 yılında yapmış olduğu büyük atılımlar doğrultusunda %100 yerli sermaye altında ticari araç üretimi yapmakta olan büyük bir kuruluştur. Türk otomotiv sanayi sektöründe 49 yıllık geçmişi bulunmakta olan Karsan, hem kendi markası hem de dünya devi markalarının siparişleri doğrultusunda üretim yapmaktadır. Modern tesislerinde üretim yapmakta olan Karsan, aynı zaman’da yaygın olan ağı, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetlerini son sürat devam etmektedir. Bursa Hasanağa’da bulunan modern fabrikasında tek bir vardiya da toplam’da 18 bin 200 araç üretimi yaparak dünya devlerinin gözünde büyük bir yer edinmiş olup Avrupa’daki otomotiv pazarında ise büyük söz sahibi olmuştur. Şehir merkezine 30 km. uzaklıkta olan Karsan, toplamda 280.000 m2 alan üzerine kurulu olup bunun 80.000 m2 kapalı geri kalan 200.000 m2 alanı ise açık alan üzerine kurulmuş büyük bir tesise sahiptir.

Günümüzde Karsan markasının başarıları içerisinde yer alan Hyundai Motor Company (HMC) için özel olarak H350 hafif ticari araçların, BredaMenarinibus markası içinde 18 metrelik otobüsleri ve kendi markası içinde Karsan JEST’in üretimini sürdürmektedir. Bunların yanı sıra 8 metrelik ulaşım ve toplu taşıma araçları üreterek ülkenin ve dünyanın sorunlarına çözüm sunmaya devam ediyor. Karsan, araç üretimi dışında Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarında endüstriyel hizmetlerde sunmaktadır. Yıllardır aynı kalite ve özveri ile çalışmakta olan Karsan, müşterileri tarafından sürekli olarak tercih sebebi haline gelmiştir.

Karsan İletişim Bilgileri
Adres; Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi, Sanayi Caddesi 16225 Nilüfer / BURSA

Karsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Karsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Karsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Engin erdogan dedi ki:

    Boyaci ve is arayorum acil

BİR YORUM YAZ