Kars Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Kars Devlet Hastanesi, 1992 yılında Kadın Doğum ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları üzerine kurulmuş ve 2005 yılında ise ana merkez binası inşa edilerek günümüzdeki adı ile Kars Devlet Hastanesi adını almıştır. 328 servis ve modern yoğun bakım ünitesine sahip olan hastanenin toplam alanı 2015 yılbaşında verilen bilgiler doğrultusunda 65.700 m2 açık alan 37.000 m2 kapalı alan üzerine kurulan bölgenin en büyük hastanelerinden biridir. Kars ve civarı olan il veya ilçelerden sürekli olarak hasta kabulü alınmaktadır. Kars Devlet Hastanesi bünyesinde Dijital Röntgen, Ultrason, Kemik Dansitometri, Eliza, Hormon, Biyokimya, Hematoloji, Patoloji, MR Görüntüleme Cihazları, EKO, EEG, Holter, Mikrobiyoloji, Patoloji, Bilgisayarlı Tomografi, EMG, Odiometri ve Kan Gazı laboratuarları ile tam teçhizatlı bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir. İnsan sağlığının ne demde önemli olduğunun bilinci ile yerel ve bölge halkının tüm sağlık sorunlarına çözümleme getiren hastanenin kadrosu ise tamamen profesör ve uzman doktor kadrosu ile yönetilmektedir.

Ameliyat servislerinde A1 sınıfında hizmet vermekte olan Kars Devlet Hastanesinin 2 basamak yeni doğan bebek ünitesi ve 2. Ve 3. Basamak ise erişkin yoğun bakım, anne oteli ve doğumhane ünitelerini barındırmaktadır. Tüm hastalarına 7/24 aralıksız olarak sağlık hizmetini hiçbir şekilde aksatmadan yoluna devam etmektedir. Tam donanımlı hastane içerisinde eksiksiz bir şekilde hastaların tüm sağlık ihtiyaçlarına uygun cihazlar ve poliklinikler bulunmaktadır.

Kars Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yenişehir Mh. İsmail Aytemiz Bulvarı Yeni Kars Harakani Devlet Hastanesi No: 55 KARS

Telefon  : (0474) 212  56 68 / 69 / 70 / 71 / 72 / 73

E-Posta  : karsdhs3@saglik.gov.tr

Kars Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kars Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kars Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ