Karper İş Başvurusu

Karper, 1865 yılında Fransa’nın Orgelet şehrinde kurulan ve büyük bir marka olan Bel’in ürünüdür. 140 yıldan fazladır sağlıklı ve hijyenik beslenme ürünlerini hayatımızın değişilmez parçaları arasına katan ve vazgeçilmez lezzeti ile damak tadına hitap eden çeşitli beslenme ürünleri ile hizmetlerine devam etmektedir. Karper, yemeklerde, kahvaltılarda, tüm sofralarda, pikniklerinizde, seyahatlerde ve hayatınızın her anında kolayca taşınabilir ve tüketilebilir çeşitleri ile tekli üçgen ambalaj çeşitlerini sunmaktadır. Gıda Güvenliği Standartları ve Türk Standartları Enstitüsü ve ISO kalitesi altında hijyenik bir şekilde yıllardır aynı özen ve kalite altında leziz peynirlerin eritilmesi ile üretilmektedir. Üçgen boyutlardaki peynir üretimi dışında, pratik dilimleme özelliğine sahip peynir üretimini de tüketicilere sağlıklı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Karper, tüketicilere ulaştırdığı altın renkli ambalaj içerisindeki sade üçgen peynirlerin haricinde çeşit olarak biberli, light, domatesli, kırmızı biberli ve beyaz peynir seçeneklerini de aynı kalite ve özveri içerisinde tüketicilerine ulaştırmanın gururunu yaşamaktadır. Karper’in sunmuş olduğu lezzetleri keyfinize göre tüketebilirsiniz, simit veya benzeri unlu mamuller ile tüketeceğiniz peynirleri, aynı zamanda yemeklerinizin içerisinde de kullanacağınız gibi her türlü pratik besin hazırlama işlemlerinizde de güvenle tüketebilirsiniz.

Karper, sıcak veya soğuk sandviç hazırlamak için çedar peynirli, domatesli, kırmızı biberli ve light peynir seçenekleri ile ayrı bir özellik katmaktadır. Ambalaj içerisinde toplam’da 10 adet dilimden oluşan peynirlerin gramajı 200 gram olarak tüketiciye sunulmaktadır.

Karper İletişim Bilgileri
Adres; Türkgücü Köyü Yolu Üzeri Çorlu, Tekirdağ

Tel: +90 (212) 326 42 00

E-posta: info@bel.com.tr

Karper Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Karper firmasında kariyer yapabilirsiniz. Karper insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Çiğdem kapçan dedi ki:

    İş arıyorum uygun görürseniz bünyenizde çalışmak isterim yaş 30. Kilo .62 boy.1-67 numaradan ulaşırsanız çok sevinirim

BİR YORUM YAZ