Karmez İş Başvurusu

Karmez, 1981 yılında Almanya’da faaliyetlerine başlamış olup, tüm Avrupa ülkelerine dondurulmuş halde döner satışını yapmak adına Eskişehir’li Tütüncübaşı kardeşler tarafından kurulmuş başarılı bir şirkettir. Dondurulmuş döner sektörün de Avrupa’nın lider ve öncü kuruluşu haline gelen Karmez, dünyanın farklı ülkeleri olan İtalya, Fransa, ispanya ve Belçika gibi büyük ülkelerde kendilerine ait alt toptancı grupları ve depoları bulunmaktadır. Dondurulmuş döner sektörünün naçizane ismi olan Karmez, Tortilla ve Özel Döner Pidesi adı altında ürünlerini satmaktadır. Daha sonra Tütüncübaşı kardeşler, bu sektörü kendi ülkeleri olan Türkiye’de endüstriyel bir altyapı içerisinde modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış olup, ekmek ve ekmek çeşitleri ile unlu mamuller üretim tesisini kurmuş ve başarılı bir şekilde yoluna devam etmişlerdir.

Tütüncübaşı kardeşler, yatırımlarının çoğunu yavaş yavaş Türkiye’deki tesislerine kaydırarak bu alanda modern, teknolojik, kaliteli ve hijyenik bir şekilde ekmek üretimini yaparak ve aynı zaman’da dondurulmuş döner pidesi ve tortilla ürünlerini tüm Avrupa’ya ihraç etmeye başlamıştır. İzmir’in Kemalpaşa bölgesinde 10.000 m2 kapalı alana kurdukları fabrika ile yaklaşık 250 farklı çeşit ürün yelpazesini oluşturmuş ve tüm dünyaya bu tadı usta ve kaliteli bir şekilde ulaştırmıştır. Ülkemiz de birçok hipermarket’in yanı sıra askeri tesisler ve otellere de ürünlerini sürekli olarak temin etmekte olan Karmez’in İzmir, Muğla, Bursa, Afyon, Aydın, Ankara, Eskişehir, ve İstanbul’da 1600’den fazla satış noktasına ürünlerini temin ederek bu yolda büyümeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

Karmez İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Asfaltı 40.Km. Bağyurdu 35170 Kemalpaşa – İZMİR

Karmez Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Karmez firmasında kariyer yapabilirsiniz. Karmez insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Recep gokturk dedi ki:

    Soforum src2 src4 var.

BİR YORUM YAZ