Karlis İş Başvurusu

Karlis, 2009 yılında satın almış olduğu bims ile birleşip, Karlis Bims ile yoluna devam etmiş ve 2010 yılında üretimlerine Karlis Alçı Fabrikası olarak hizmetlerine devam etmiştir. Karlis, Türkiye ve Avrupa’da ki alçı sektörünün en yüksek ve en büyük yatırımını yaparak adından memnuniyetle bahsetmiştir. Avrupa standartlarına sahip fabrikalarında ileri teknoloji cihazları ile müşteri memnuniyetini sürekli en önde tutarak üretimlerini sürdüren modern ve kaliteli bir şirket yolunda ilerlemeye son sürat devam etmektedir. Üretime başlamış olduğu Alçı fabrikasında 7 ayrı çeşit ile üretim sağlayan Karlis, bünyesinde özel olarak kurmuş olduğu AR-GE altyapısı ile başarılı projeleri faal duruma getirerek ürün üretim sayısını arttırmış ve bu azimle çıtayı yükselterek uluslar arası arena’da büyük başarılara imza atmıştır.

Karlis ve Karlis şirketinin alt firmalarında bulunan uzman personel kadrosu, eğitime amaçlı genç nesil üzerinde eğitimlerini sürdürerek dünya genelinde insanların alçı ve yan ürünleri konusunda tüm ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı çalışmalarına devam etmekte ve bu yolda ilerlerken kendin sürekli geliştirmeye açık bir şekilde devam etmektedir. Yoluna Diyarbakır’da başlayan Karlis, günümüzde Türkiye başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesine ismini duyurmuş ve tercih sebebi haline gelmiştir. Genç nesillere hitaben oluşturmuş olduğu kadro sayesinde bölge ve ülkenin kalkınması adına ciddi yatırımlar ve hizmetler sunarak yoluna devam etmiş ve aynı zaman’da madencilik ve diğer sanayi kollarında ise büyüme aşamasında olup daha fazla hizmet sunmak için son sürat çalışmalarına AR-GE altyapısı ile devam etmektedir.

Karlis İletişim Bilgileri
Adres; Elazığ Karayolu Organize Sanayi Bölgesi Merkez / DİYARBAKIR

Telefon: 0 412 345 01 25

E-posta: info@karavilgrup.com.tr

Karlis Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Karlis firmasında kariyer yapabilirsiniz. Karlis insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Murat SÖNMEZ dedi ki:

    Şöfür eleman lazim src4 src2 var diyarbakir oturuyorum

BİR YORUM YAZ