Karınca Lojistik İş Başvurusu

Türkiye’de dış ticarete ile uğraşan firmalar, şirketler ve benzeri kuruluşlar için daha kaliteli ve memnun kalacakları şekilde projelendirilip 1986 yılında Karınca Lojistik adı altında müşterilerine her zaman ilk günkü heyecan ve kalite ile hizmet etmeye devam etmektedirler. Diğer lojistik firmalarının maliyet sırları, katı fiyatlandırma ve benzeri gibi müşteriyi rahatsız eden etkenlerin dışında müşterilerinin memnuniyetini düşünerekten Karınca kurucu üyeleri daha modern ve ekonomik hizmetleri ile daima tercih sebebi olmuştur. Kurulduktan yaklaşık bir sene sonra, hava kargo taşımacılığına da el atan Karınca Lojistik çıtasını 1995 yılında yükselterek kara taşımacılığı alanında yüksek yatırımlar yapmış ve aynı zaman’da uluslar arası taşımacılık hizmetlerine de bu yılda başlamıştır.

1999 yılında deniz taşımacılığı hizmetlerini de aktif etmiş durumda faaliyetlerine devam eden Karınca Lojistik, aynı zamanda bu yıl içerisinde FIATA üyesi olmuş olup başarıları içerisine bunları da eklemiştir. 2000 ve 2003 yılları içerisinde Türkiye kaynaklı lojistik projelere yatırımlarda bulunan Karınca Lojistik, bunun yanı sıra uluslar arası lojistik yatırımlarında da bulunmuştur. Türkiye genelinde hizmetlerinin artması adına, 2006 yılında akaryakıt taşımacılığı ve filo yatırımları ile adından bahsettirmeye devam eden Karınca Lojistik 2008 yılında ise KWE kuruluşu ile birlikte stratejik bir şekilde işbirliği yapmıştır. Her yıl bünyesine yeni hizmetler katmış olan Karınca Lojistik 2009 yılında ise Depolama alanına yatırımlarda bulunmuş ve gıda lojistiği dağıtım zincirlerine de el atmış olup, aynı zaman’da 2010 yılında ise modern lojistik hizmetlerini aktif bir şekilde başlatarak yürütmeye devam etmiştir.

Karınca Lojistik İletişim Bilgileri
Adres; Halkalı Merkez Mahallesi, Dereboyu Caddesi No: 11, Digicom Plaza, B Blok Kat: 3, 34303 Küçükçekmece, İstanbul

Karınca Lojistik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Karınca Lojistik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Karınca Lojistik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mustafa dedi ki:

    ben uzun yillar Yurt disida lojistik olarak calistim.firmaniz ilgi alanima girdiginden,kadronuzda bos yer varsa sizinle calismak isterim.vorkliftin 8 tona Kadar olaninin her turlusunde tecrubeliyim.yillarca isvicrede bu bolumun efligini yaptim sizlin gibi ciddi firmayla calismak isterim, basarininizin devamini dilerim saygilar

BİR YORUM YAZ