Karesi Tekstil İş Başvurusu

Karesi Tekstil, ilk olarak işletme hayatına 1983 yılında Bursa’da küçük bir işletme olarak başlamıştır. 10 yıla aşkın bir işleyişten sonra kademe atlayarak 1993 yılında mikro üretim gurubunu kurarak iplik ve kumaş üretimin de büyük bir yol kat etmiş ve ilk günkü özveri ile yoluna devam etmiştir. Üretimlerine son hız devam eden Karesi Tekstil bul alanda başarılı sonuçlar alarak müşterilerine daima hızlı ve kolay gönderme olanakları ile ihtiyaçlarını kısa zamanda ulaştırmıştır. Bu başarılar doğrultusunda 1997 yılında İstanbul’da şubesini açarak büyüme yolunda bir adım daha atmış ve başarılı bir gidişat sergileyen Karesi tekstil bu tarihten 2 yıl sonra yani 1999 yıllarında ise Boyahane sahasını aktif ederek, ihracatlara adım atmıştır.

Karesi Tekstil büyün bir inanç ve azim ile başladıkları küçük bir işletme ile girdikleri bu yolda her geçen gün müşterilerin yoğun talebi üzerine daha hızlı hizmet amacı niteliği taşıyan projeleri arasında bulunan dokuma sahasını 2002 yılında faaliyete geçirerek yoluna devam etmiştir. 2004 yılında kurdukları mekanik üretim grubu ile kendinden emin bir şekilde işlerini son derece kalite çerçevesi altında üreten Karesi Tekstil 2005’te ise ev tekstili üretimleri için bir grup kurarak bu alanda da faal bir durumda işlemeye devam etti. 2008 yılında gömleklik ve fantezi üretim grubunu kurarak 2013 yılında çıtayı daha fazla yükseltmiş olup yıl içerisinde branda-çadır üretim grubunu da aktif hale getirmiş ve aynı zamanda bu tarihte tekstüre ve iplik üretim grubunu da kurmuştur. Son olarak faaliyetlerine devam eden Karesi Tekstil 2014 yılında ise baskı üretim grubunu kurmuş ve yolunda emin adımlarla devam etmiştir.

Karesi Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Kumlukalan Mah. Samanlı Cad. No:55 GÜRSU / BURSA

Tel : 0224 351 44 00 (pbx)
Fax : 0224 351 38 83
E-Mail : info@rbkaresi.com.tr

Karesi Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Karesi Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Karesi Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Nabi Agaev dedi ki:

  Ise gelmek istiyorum depo bolumine 3 ay once sizde calismistim

 2. Pınar Bayırkan dedi ki:

  süper bir fabrika

 3. Pınar Bayırkan dedi ki:

  İş yönünden çok güzel bir fabrika. Çok memnundum, insanı yoran bir fabrika degildi. Bundan dolayı maddi manevi yönünden ihtiyacım var, tekrar girmek istiyorum.

 4. Pınar Bayırkan dedi ki:

  Daha önce çalıştım. Metre dokuma , kalite kontrol, sarım. Bazı nedenlerden dolayı cıkmak zorunda kaldım. Şuan geri girmek istiyorum.

BİR YORUM YAZ