Karbosan İş Başvurusu

Karbosan, 1967 yılında İstanbul’da kurulmuş olan ve aynı zaman’da ülkemizde aşındırıcı ürünler hakkında faaliyet göstermekte olan ilk ve öncü üretici firması olup tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Kusursuz yönetim kadrosu ve alanında uzman kadrosu ile müşterilerine aşındırıcı ürünler konusunda sürekli olarak danışmanlık ve tedarik hizmetini başarılı bir şekilde sunan öncü bir kuruluştur. Kendilerini tamamen bu iş konseptine göre uyarlamış ve müşterilerine en kısa zamanda hizmet verme prensibini edinmişlerdir. Kendilerine gelenek edinmiş oldukları iş prensipleri arasında kendilerine bağlı olan firmaları/kullanıcıları ile birlikte sürekli ileri teknoloji ile bağlı olarak değişik sanayi kolları hakkında projeler geliştirmekte ve aynı zamanda müşteriler ile arasında büyük bir bağ oluşturmaktadır.

Karbosan, yeni projeler ve kaplama aşındırıcı ürünleri için İstanbul il merkezine yaklaşık 80 km uzaklıkta olan Veliköy de yeni bir tesis inşa etmiş ve Karbosan ürün gamlarını bu kapalı alanda genişletmeye başlamıştır. Bu gamlar arasında; kesme ve çanak taşları, mop zımparalar, rulolar, su zımparaları, falp diskler, seramik ve bakalit bağlayıcılı fleksler ve diğer çeşitli aşındırıcı ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Yıllardır kaliteden ve ilk günkü performanslarından ödün vermeden kendini daha çok geliştiren Karbosan, seneler boyunca ihracat alanında ürünlerini 5 kıtada olmak üzere yaklaşık 50’nin üzerinde ülkeye ürün satışlarını gerçekleştirmiş olup bu hedefi daha da büyütmek için yeni projelerle meşgul olmakta.

Karbosan İletişim Bilgileri
Adres; Söğütlü Çeşme Mh. Halkalı Yolu No:256 Sefaköy Küçükçekmece – İstanbul

Karbosan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Karbosan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Karbosan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. bahadır dedi ki:

    cnc torna operatörüyüm deneyimim mevcut nasıl başvuru yapabilirim.

BİR YORUM YAZ