Karadeniz Holding İş Başvurusu

Karadeniz Holding merhum Rauf Osman Karadeniz tarafından 1948 yılında temeli atılan ve Türkiye’nin köklü kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerine 70 yıldır aynı günkü kalite ve özveri işleyişi içerisinde devam etmektedir. Karadeniz Holding kurulduğu yıldan bu yana sürekli ağır sanayi materyalleri ve makine konusunda ülkenin tüm ihtiyacını karşılamak adına son sürat çalışmalar sürdürmüş ve bol miktarda çeşitlilik ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını gidermek adına yeni projelere adım atmaya devam etmiştir. Çeşitli ürün yelpazesinin yanı sıra Türk ekonomisine de oldukça katkıda bulunmuş ve bünyesinde toplam’da 1.400’ü aşan personeli ile sürekli büyüme aşamasında olan bir kuruluştur.

Makine ve sanayi ürünleri ticareti ile uğraşan Karadeniz Holding, aynı zaman’da turizm, finans, gayrimenkul, madencilik ve enerji alanlarında da sürekli faaliyet içerisinde olan ve yeni atılımlar için proje geliştiren yenilikçi ve kaliteli iş çerçevesinde büyümeye devam etmektedir. Karadeniz Holding kurulduktan 11 yıl sonra, 1959 yılında günümüzde şuan da bulunduğu merkezi binaya geçerek grubundaki tüm şirketleri bu merkezi bina içerisinde toplamış ve tek yerden yönetim sistemi ile her daim işlerinin üzerinde durmuştur.

Karadeniz Holding birçok alanda faaliyet gösterdiği gibi yeni projelere de hazırlanarak 2016’da yeni atılımlar içerisinde kendini geliştirmektedir. Bu projelerin içlerinden biri olan enerji sektörü şirketin ana panel işi olmakta ve dünya üzerinde bir ilki başararak yüzmekte olan santral filosu ile ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmektedir.

Karadeniz Holding İletişim Bilgileri
Adres; Develi Sok. No:14 34406, Kağıthane İstanbul ve Almas Tower 19A Jumeirah Lakes Towers PO Box 488013 Dubai, Birleşi Arap Emirliklerinde ofisleri vardır.

Tel: 90 212 295 47 37

E-posta: info@karadenizholding.com

Karadeniz Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Karadeniz Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Karadeniz Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ