Kaplamin Ambalaj İş Başvurusu

1976 tarihinde Expanded Polistren ve Kağıt Laminasyonu ile birlikte ambalaj malzemesi üretebilmek amacı ile çok ortaklı bir şirket olan Kaplamin Ambalaj kurulmuştur. Kaplamin Ambalaj şirketine ise 1981 tarihinde Çukurova Grubu mevcut olan bu ortaklığa dahil olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kaplamin Ambalaj; plastik esaslı ambalaj ile oluklu mukavva ambalaj piyasadaki rekabette başarılı olamayınca 1983 tarihinde oluklu mukavva ambalaj üretimi yapabilmek için gerekli olan tüm yatırımları yapmaya karar vermiştir. Planlanan bu yatırımlar hayata geçirildi ve ilk oluklu mukavva kutu 1984 tarihinin Haziran ayında üretilmiştir. Kaplamin Ambalaj yaptığı bu büyük sıçramalar ile giderek gücüne güç katmış ve sektörde lider markalar arasında girmeyi başarmıştır. Hala gıda ve sanayi sektöründe üretimlerine devam etmekte olan Kaplamin Ambalaj; bünyesinde 49 beyaz yakalı ve 86 mavi yakalı olarak toplamda 135 kişiyi çalıştırmaktadır. Kaplamin Ambalaj’ın çevre politikası ise sürekli gelişerek ve ileriye giderek çok daha temiz ve yaşanılabilir bir çevre yaratmaktır. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarını yürüterek, doğal kaynakları verimli bir şekilde kullanmaya özen göstermektedir. Kaplamin Ambalaj’ın kalite politikası ise tüm yasal şartları yerine getirerek, müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve isteklerini yerine getirmeye çalışmaktadır.

Kaplamin Ambalaj politikası aynı zamanda çalışanlarını dikkatli bir şekilde izleyerek, hata yapma oranlarını en aza düşürebilmek için kontrol altında tutmaya ve ürün kalitesini en üst seviyeye çıkarmaya çalışmaktadır.

Kaplamin Ambalaj İletişim Bilgileri
Adres; Kemalpaşa OSB Mah. İzmir Ankara Asfaltı No: 75 Kemalpaşa İZMİR

Kaplamin Ambalaj Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kaplamin Ambalaj firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kaplamin Ambalaj insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ