Kaplam Plastik İş Başvurusu

2005 yılının Nisan ayında kurulan Kaplam Plastik, Bursa Demirtaş OSB’de faaliyete geçen ve plastik parça üretimi yapmak amacı ile işlemlerini yürütmeye devam eden bir şirkettir.

Kaplam Plastik 2008 tarihinde yenilenmeye giderek ortaklık yapısında da değişikliğe yönelmiş ve otomotive yönelik çalışma kararı alarak, 2009 tarihinden itibaren yatırım kararı alıp; Karacabey Sanayi Bölgesi’nde bulunan 17 000 metrekarelik arazi üzerine kurulmuştur. Alanı 13 000 metrekarelik kapalı bir yere sahip olan bu yeni tesisinde çalışmalarını büyük bir özen ve dikkat ile devam ettirmektedir. Kaplam Plastik 50 Ton ile 2000 Ton arasında bir kapatma gücü aralığına sahiptir. Kaplam Plastik, tamamı robotlu olan ve yeni enjeksiyon makineleri ile değerli müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermeyi sürdürmektedir. Kaplam Plastik üretim ekipmanı ise başta otomotiv sektöre olmak üzere müşterilerinin beklentilerini uygun bir ölçüde ve hassasiyet ile karşılamayı başararak, tolerans aralığında çalışmalarını yapacağını garanti etmektedir. Kaplam Plastik kalite politikası ise öncelikli olarak müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini sağlamaktır. Aynı zamanda çalışanlarının eğitimine de önem vererek, kaliteli bir hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Kaplam Plastik aynı zamanda çevre ve doğal kaynakları koruyarak, varlığını sürekli kılmak için kar etmeyi hedeflemektedir.

Kaplam Plastik çevre politikası olarak ise yapmış olduğu tüm faaliyetlerde çevreye olumsuz etkisi olabilecek maddelerin geri dönüşümünü sağlayarak, doğal maddeleri ve teknolojiyi kullanmaya çalışmaktadır.

Kaplam Plastik İletişim Bilgileri
Adres; Sırabademler Mahallesi, Paşaçayırı Mevki No: 31, Karacabey, Bursa

Kaplam Plastik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kaplam Plastik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kaplam Plastik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Engin Boran dedi ki:

  Işçi alımı varmı

 2. nalan dedi ki:

  Kaplam plastik is formunu bulamiyom yardimci olursaniz sevinirim

 3. Selen karisik dedi ki:

  Karacabeyde oturuyorum eml mevzunuyum kimya bolumu fabrikanizda calismak istiyorum

 4. ilknur aydın dedi ki:

  Sizinle çalışmak istiyorum

 5. Serkan eğilmez dedi ki:

  Ne is olsa yaparim kaynakci ve bakimci olarak fabrikalarda calistim.

  1. Admin dedi ki:

   Kaplam Plastik iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız

BİR YORUM YAZ