Kanyon AVM İş Başvurusu

2001 senesinde düzenlenen mimari proje yarışmasında birinci seçilen TABANLIOĞLU Mimarlık, proje tasarımına 2002 yılında başlamış olup, Kanyon Alışveriş Merkezi’nin inşaatına 2003 yılında başlanarak 2006 senesinde tamamlanmıştır. 2006 senesinde İstanbul’un Şişli ilçesinde açılışı gerçekleşen Kanyon Alışveriş Merkezi yoğun bir ilgi ile karşılanmış olup, insanların daha rahat ve daha kaliteli hizmet almasını sağlamıştır. Ayrıca aynı yapıya sahip mimari kompleksinde bir rezidans kulesi de üzerinde yer almaktadır.

Kanyon Alışveriş Merkezi 4 katlı mimari binası ile bünyesinde barındırdığı 160 mağazadan oluşan kompleksi ile Türkiye’nin en kaliteli ve en büyük alışveriş mağazaları içerisinde yer almaktadır. İçerisinde barındırdığı kafe, restoran, sinema, bar ve spor salonları sayesinde her alana hitap eden faaliyetleri ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir. İnsanlarında daha rahat ve ekonomik anlam’da alışveriş yapmalarına olanak sağlayan Kanyon AVM, bu faaliyetlerinin yanı sıra içerisinde ofisler ve rezidanslar bulundurmaktadır. Kanyon AVM içerisinde barındırdığı 179 konut ileri düzeyde tasarlanmış ofislerinde mevcut olduğu bu yapıda ayrılan kat sayısı ise 26 kattır.

Kanyon, yarı açık, açık ve kapalı mekanlardan oluşan bir alışveriş merkezi olduğu gibi, mimari dizayn şekli bir kanyonu andırdığından ötürü bu ismi almıştır. 1000’in üzerinde kişinin istihdam gördüğü bu harika alışveriş merkezi her gün saat 10:00 ile 22:00 arasında hizmetlerini sunmakta olup hafta sonları da ziyaretçilere sürekli aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Kanyon AVM İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Caddesi No: 185 34394 Levent İstanbul

Kanyon AVM Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kanyon Alışveriş Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Kanyon Alışveriş Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ