Kansuk Laboratuvarı İş Başvurusu

Kansuk Laboratuarı, 1960 senesinde Doktor İsmet Sözen tarafından kurulmuş olup Tolga Sözen tarafından yönetilerek günümüze kadar halen bir aile şirketi olarak yoluna başarılı bir yol izleniminde faaliyetlerine devam etmektedir. %100 yerli sermaye ile kurulduğu günden bu yana Türkiye’ye tıbbi malzemeler ve ilaçlar üzerine başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmekte olan Kansuk Laboratuar, çalışmalarına yeni projeleri ile birlikte yoluna devam etmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından üretim, ihraç, hastaneler ve farmasotik firmalara formüller hazırlayarak hizmet sağlamak amacıyla ruhsatlandırılan Kansuk Laboratuar, tamamen kalite standartları içerisinde üretimlerini ve ihraçlarını sürdürmektedir.

Tamamen GMP bünyesine uygun bir şekilde üretimlerini sürdürmekte olan şirket ISO 9001:2008 ve ISO13485:2012/AC:2012 Kalite Yönetim Sertifikalarına sahip olup, kan torbaları içinde CE sertifikalarına sahip olarak üretimlerini başarılı bir şekilde ve kaliteden ödün vermeden sürdüren öncü ve lider konumda bir kuruluştur.

Kansuk Laboratuar, kan torbası üretimlerinde Alman Biotest GmbH firma lisansı üzerinden 1982 yılında çalışmalarına başlamış olup ve bu denli kalite ile üretimlerini günümüzde halen sürdürmektedir. Aynı zaman’da kan ürünleri imalatı, medikal cihaz ithalatı ve imalatı üzerine çalışmalarını sürdüren Kansuk Laboratuar, bunların yanı sıra bünyesinde beşeri ürünler ve serum imalatlarını da sürdürmektedir. Ülkemizde bir ilki gerçekleştiren ve şuan kan torba üreticisi olarak tek olan Kansuk Laboratuar, yıllarca bu alanda sağlamış olduğu hizmet ile tecrübe edinmiş ve birçok dünyaca ünlü firmaların Türkiye’deki distribütörü olarak, günümüz de kan konusunda ihtisas unvanında lider olmuştur.

Kansuk Laboratuvarı İletişim Bilgileri
Adres; Beşyol, Eski Londra Asf No: 4, Küçükçekmece İstanbul

Kansuk Laboratuvarı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kansuk Laboratuvarı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kansuk Laboratuvarı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ