Kansai Altan İş Başvurusu

Kansai Altan, 1982 yılında %100 Türk sermayesi ile Kemipol A.Ş. adı altında kurulmuş olup, Otomotiv ve Sanayi Boyaları alanında çalışmalar sergileyerek faaliyetlerine devam etmiştir. 1985 yılında TOFAŞ Fiat’a ikmale başlanmış olup, 1986 yılında ise oto yan sanayi ve ev aletleri sektörü üzerine ikmallere başlanmıştır. 1988 senesinde büyük başarılar gösteren Kemipol A.Ş., KEMPA A.Ş.’yi kurarak oto tamir boyaları üzerine ikmallerine başlamıştır. Ve günümüze kadar yüzlerce ulusal ve uluslar arası dünya markalarının ikmallerini üstlenmiş olan firma 2009 senesinde adını Kansai Altan Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak değiştirmiş ve dünya çapında bir markaya sahip olarak çalışmalarını kaliteli ve profesyonel bir şekilde sürdürmektedir.

Günümüzdeki logosu ile bünyesinde barındırdığı ve geçmişten gelen üretimlerini sürdürmüş 6 şirketin şeritli şekilde temsil eden çizgiler bulunmaktadır. Sağlık, güvenlik ve çevre üzerine duyarlılığı ile bilinen Kansai Altan bu sorumluluğun bilinçliliği ile üretimlerine dikkatli bir şekilde insan sağlığını etkilemeyecek faktörler üzerine çalışmalarını sürdürmüştür.

Kansai Altan’a ait olan ve Latince dilinde kanat olarak adlandırılan ALES, Alesco markası ile firmanın bünyesinde yer almakta olup günümüzde büyük bir yere sahiptir. Kansai Paint’in sürekli olarak geliştirdiği ve kusursuz bir şekilde uzmanları tarafından sürdürülmekte olan Alesco, firmanın kurumsal bir markası olarak faaliyetlerine başarılı bir grafik çizerek yoluna devam etmektedir. Güvenilir ve kaliteli marka değeri taşıyan Alesco, Kansai Paint’in en değerli markası olmaktadır.

Kansai Altan İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Asfaltı 25. km – 35730 Kemalpaşa, İzmir

Tel: +90 (232) 870 14 70

Kansai Altan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kansai Altan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kansai Altan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mustafa yıldırmaz dedi ki:

    İzmir Kemalpaşa’da ikamet etmekteyim. 1984 doğumluyum Erze Ambalaj’da 8 yıl operatörlük yaptım. Şu an ara işlerde çalışıyorum sizin gibi köklü bir fabrikada çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ