Kanal D İş Başvurusu

16 Eylül 1993 yılında test yayına başlayan Kanal D, Aydın Doğan ve Ayhan Şahenk tarafından ortak bir şekilde kurulmuş ve günümüzde Türkiye’nin en büyük 3 kanalından biri olarak yayın hayatına son sürat devam etmektedir. 19 Aralık 1993’te yayın hayatına tamamen başlamış olan Kanal D, 1994 senesinde ise emanet olarak Ayhan Şahenk’in hisselerinin tümü Aydın Doğan’a geçerek logosu değişmiş ve yayınına kattığı bazı yenilikler ile birlikte büyüme evresine geçmiştir. Türkiye kanalı olarak göstermiş olduğu analog yayın sürecini 2004 senesinde aynı zaman’da bunu geliştirerek sayısal yayın sistemine geçerek kullanmaya başlamıştır. Aydın Doğan’ın talimatlarını üzerine kanal’da bazı belli başlı yönergelerin değiştiği ve yeni sisteme uygun hale getirilmesi hızlıca yapılmış ve bugünkü kalitesi ile izleyicileri ekrana bağlamış bir Türk Kanalı olarak faaliyetlerine son derece özen göstererek kalite bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir.

Kanal D, daha sonra bütün Avrupa ülkelerinde EURO D adı altında Türkçe yayın yapmaya başlamış ve Avrupa’da ki vatandaşlarımıza Türkiye’den ve Avrupa’dan haber, dizi ve diğer yayın akışlarını izleme fırsatını sunmuştur. Türkiye dışında bulunan kanalın sistem binası Almanya merkezli olup, aynı zaman’da tüm Avrupa’da ki Türkiye vatandaşları ve Türklere yayın hizmetini başarılı bir şekilde sürdürmüştür. HD(yüksek çözünürlük) alanında Kanal D, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş olup Kanal D HD’yi yayına koyarak izleyicilerini bir kez daha memnun etmiş ve ekranlara kilitlemiştir.

Kanal D İletişim Bilgileri
Adres; Doğan TV Center 34204 Bağcılar İstanbul

Tel: 0 (212) 478 00 88

E-posta: izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr

Kanal D Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kanal D firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kanal D insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hilal dedi ki:

    Yüksek okul veya üniversite mezunu değilim ama işe çok ihtiyacım var antalyadan yazıyorum size her yolu deniyorum ama olmuyor ya çok uzun mesayide iş veriyorlar yada çok cuzzi bir rakam mecbur onada tmm diyorum ama genede isim devamlı olmuyor ilgilenirseniz çok sevinirim ve minnettar olurum

  2. erkan çetin kaya dedi ki:

    İstanbul Esenler’de ikamet ediyorum. Haber kameramanı olmak istiyorum, ne olur bana yardım ediniz. Sony nx5e kameram, Eil mikrofonum var.

  3. Emre Yıldızoğlu dedi ki:

    photoshop üst düzey biiliyorum. yanısıra kamera – fotoğraf çekimide biliyorum. sizinle çalışmaktan onur duyarım. karabükteyim ama ben bilgi verirseniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ