Kamil Koç İş Başvurusu

1926 yılında kurulan ve neredeyse 1 asıra dayanan tarihi ile Türkiye’nin en eski kökü şirketi olan Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. sahip olduğu ilk karayolu taşımacılığı unvanı ile müşteri memnuniyeti ve iş ahlakı çerçevesinde her yıl yüzbinlerce yolcuyu şehirden şehir güven ve huzurla taşımaktadır. Bünyesinde 8000’ i aşkın personel barındırarak dev bir şirket olan Kamil Koç, 68 il, 270 ilçe ve 900 bilet satış noktasıyla en erişilebilir otobüs firması unvanına layıktır. Sahip olduğu araç sayısı 1100 olup 2015 yılı toplam taşıdığı yolcu sayısı 17 milyondur. 2020 büyüme hedefleri ile 1800 araç ve 30 milyon yolcu taşıma olan Kamil Koç, 90 yıllık birikim kültür ve tecrübenin meyvelerini son yıllarda almaktadır. Kamil Koç ayrıca Türkiye ‘ de ki en büyük 500 şirket sıralamasında yerini alan ilk ve tek otobüs firmasıdır.

Kamil Koç bünyesinde şoför ve muavinden bilet satış görevlisine, endüstri mühendisin de ofis personeline kadar onlarca farklı alanda personel istihdamı yapmaktadır. Kamil Koç ana sayfasında yer alan insan kaynakları sayfasından başvuruların alındığı ve personellerin vasıflarına göre istihdam edildiği bu şirkette personelin uzun süreli çalışma politikası desteklenmektedir. İnsan Kaynakları sayfasında bilet satış yetkilisi, çağrı merkezi yetkilisi, diğer idari pozisyonlar, gizli yolcu, host, kaptan şoför ve yolcu ilişkileri yetkilisi gibi kadro ve unvanlar bulunmakta olup bu kadrolarda istihdamlar söz konusudur. Kamil Koç son derece köklü bir şirket olduğu için personel istihdam politikasını da bu yönde sürdürmekte ve bu yönde ilerleyici adımlar atmaktadır.

Kamil Koç İletişim Bilgileri
Adres; Panayır Mah. İstanbul Cad. No:421/A Osmangazi / BURSA

Kamil Koç Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kamil Koç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kamil Koç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ