Kamer İnşaat İş Başvurusu

1981 yılında başlayan serüveni ile 25 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe olan Kamer İnşaat hem inşaat malzemeleri hem de müteahhitlik işleri ile binlerce insanı ev ve yuva sahibi yapmaktadır. Hasan SANDAL tarafından başlatılan bu firmanın kuruluşu bugün çocukları tarafından sürdürülmekte olup bir aile şirketinin verdiği ciddiyet ile büyümeye devam etmektedir. Kamer İnşaat Sanayi ve Limited sahip olduğu mevcut potansiyel ile onlarca teknik ve idari personel yüzlerce farklı istihdam alanları ile bir çalışma alanı da oluşturmaktadır. Kartal yuvası, yeşil vadi, fatih, stüdyo evler, kamer City ve kamer gold City gibi projeler ile oldukça popüler şık ve teknolojinin sunduğu en yeni yapı malzemelerini kullanan bu şirkette farklı alanlarda istihdam söz konusudur.

İnşaat, makine, elektrik veya endüstri mühendisi, teknisyeni ve teknikeri, avukat, işletmeci, haritacı, jeolojice gibi orta düzey personel istihdamı yapan firmada ustasından işçisine güvenlik görevlisinden bekçisine kadar her vasıf ve meslek dalından iş bulabileceğiniz bir noktadır. Personel politikası konusunda süreklilik ve istikrar amaçlayan firmanın belirli bir kadro kurmak ve o kadro ile sürekli başarı elde edip verim almak gibi doğru politikaları bulunmaktadır. İnsan kaynakları departmanı da bu açıdan olayları ve işleri değerlendirmekte vasıflı verimli ahlak ve dürüstlük konusunda hassas personel ile çalışmayı amaç edinmektedir.

Kamer İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Şeyh Keramettin Mah. Laçin Sok. No:2/26 Kat:4 Giresun

Kamer İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kamer İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kamer İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ