Kamelya World İş Başvurusu

Kamelya World bugün sahip olduğu oteller zinciri ile dünyaca ünlü bir işletme olarak faaliyet göstermektedir. Avrupalı ve Rus turistlerin yoğun akınına uğrayan işletme Selin Hotel, Fulya Hotel ve K Club gibi hizmet veren tatil noktaları ile oldukça popüler lüks ve şaha sahalı bir mekân olma özelliği taşımaktadır. Mayıs 1983 de FSP turizm ve yatırım A.Ş. tarafından kurulan şirketin bugün ki sermayesi 18 milyon TL civarında olup Yahya Kurt tarafından kurulan bir şirket olarak kayıtlara geçmiştir. Kamelya World bugün bir ilköğretim bir de cami projesi ile oldukça fazla sosyal sorumluluk projeleri içerisine girmeye çalışmaktadır.

Kamelya World bünyesinde yüzlerce personel çalışmaktadır. Üst yönetici kadrosundan otel personellerine kadar büyük bir özveri ve titizlikle seçilen personeller uygulamalı hizmet içi eğitimler ile de oldukça iyi bir noktaya getirilmiştir. Antalya Manavgat Çolaklı’ da bulunan merkezi ile Akdeniz Turizmine katkı sunan firmanın web erişim sayfası ise kamelyacollection.com olarak hizmet sunmaktadır. Her yıl müşterilerine özel kampanyalar uygulana bu işletmede İngilizce, Almanca, Rusça, gibi yabancı dil bilen birçok personel istihdam edilmektedir. İstihdam konusunda geniş bir perspektiften bakan Kamelya, personellerinin özlük haklarını koruyucu ve düzenleyici politikaları her zaman atmıştır.

Kamelya World İletişim Bilgileri
Adres;

Kamelya World Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kamelya World firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kamelya World insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ