Kalyon İnşaat İş Başvurusu

Kalyon İnşaat 1974 yılında Kalyon Group tarafından Gaziantep’te kurulmuştur. Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş bünyesinde barındırdığı İngaz ve Kalen ile birlikte hızla büyümüş ve başarı grafiğini yukarıya çıkarmıştır. Yarım asra yakındır hizmetlerini sürdüren Kalyon İnşaat, insan hayatının konforunu, rahatlığını ve yaşamsal koşullarının kolaylaştırmak adına yapmış olduğu projeler ile büyük bir marka değerine sahip olmuştur. Ulusal çerçevede vermiş olduğu hizmetlerden memnunluk hissiyatını alan şirket, hizmet kalitesini tüm dünyanın görmesini ve yaşamasını hissetmesi için birçok ülkede girişimlerde ve projelerinde imzasını attırmayı başarmıştır. Ülkemizde üniversite, okul, karayolu, tünel, köprü, hastane, konut, arıtma tesisleri ve isale hatları üzerine birçok projede yer almış ve hızla büyüme gerçekleştiren Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. kısa zaman’da başarılı bir grafik çizerek ülke dışına hizmet sunmaya başlamıştır.

Dünya genelinde hizmetlerini sürdürmeye halen devam eden Kalyon İnşaat, BAE, Libya, Rusya, Katar, Irak ve Suudi Arabistan gibi dünyanın dev ülkelerinde faaliyetlerde bulunmuş ve hizmetlerine halen devam etmektedir. Dinamik personelleri, mühendis ve yöneticileri tarafından sürekli olarak çalışma anlayışı doğrultusunda insanların daha kolay bir hayat yaşamaları için konforlu ve mimarisi güçlü tasarımlar ile birlikte konutlar ve diğer yaşam yapılarını başarılı bir şekilde sürdürmüş ve sürdürmeye halen devam etmekte olan dev bir kuruluştur. Bünyesinde barındırdığı 1000’e yakın kişiye istihdam sağlayarak, aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek olmakta.

Kalyon İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Kavacık Mahallesi, Ekinciler Caddesi Ertürk Sokak 3, Beykoz 34810 İstanbul

Kalyon İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kalyon İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kalyon İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Selahattin demirkol dedi ki:

    Slm bdn soğuk demirci ustasiyim yurtdisinda calismak istiyorum libya rusya ve irakta calistim yurtdisi tecrubemve ekibimde var

  2. Huseyin dedi ki:

    Mobil pompa operatörüyoperatörüyum boştayim sizinle calismak istiyorum huseyin

BİR YORUM YAZ