Kalibre Boru İş Başvurusu

Kalibre Boru, 1978 yılında 3 mühendis ve bir işçi ile İzmit Köseköy bölgesinde kurulmuş olup, büyük bir azimle üretimlerine başlamıştır. İlk üretim faaliyetleri soğuk çekim boru olan Kalibre Boru, ilk etapta tekstil sektörü için çelik masura üretimi yapmakta olup, daha sonra ise yoğun talepler üzerine boru imalatlarına yenilikçi fikirleri ile üretimlerini sağlayarak müşterilerine daima hızlı ve kaliteli ürün sağlamıştır. Kısa sürede büyüme sağlayan Kalibre Boru, yenilikçi, çağdaş ve kaliteli iş prensibi doğrultusunda pazarın nabzını tutarak bu doğrultuda İzmit’te 1986 yılında yeni fabrikasını açarak faaliyetlerini buradan yürütmeye devam etmiştir. Yeni fabrikaları ile birlikte talepler daha çoğalmış ve yeni projelerin adımı bu yılda atılarak büyümeye son sürat devam etmiştir. Böylelikle yurtdışı ihracatları için kendini geliştirmiş ve altyapısını Avrupa standartlarına göre ayarlamıştır.

1994 yılında marka değeri kazanan Kalibre Boru, bununla birlikte aynı yıl içerisinde yurt dışına ilk ihracatını gerçekleştirmiş olup, Avrupa büyük bir beğeni kazanmış ve kendini geliştirmeye devam etmiştir. Almanya’ya yapmış olduğu ihracatların üzerine Avrupa’da tanınmış bir marka haline gelerek, dünyaca ünlü otomotiv markalarının tedarikçileri olmuş ve partner konumuna girmiştir. Aniden oluşan gelişmeler ve yurt dışı taleplerinin artması üzerine, ürettikleri ürünlerinin çoğunu ABD, Çek Cumhuriyeti, Rusya, İsrail, Belçika, Almanya, İtalya, İspanya, Meksika, Hollanda, Finlandiya, Polonya, Beyaz Rusya, Fransa ve İngiltere olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracatlarını başarılı bir şekilde günümüzde halen sürdürmektedir.

Kalibre Boru İletişim Bilgileri
Adres; Sanayi Mah. Yankı Sok. No : 32 PK: 332 41002 İzmit / Kocaeli

Kalibre Boru Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kalibre Boru firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kalibre Boru insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ