Kalenobel İş Başvurusu

Kalenobel, 1955 yılında İstanbul’un Yeşilköy bölgesinde kurulmuş olan Matbaacılık sektörünün öncü firmalarından biridir. Merkezi İstanbul’da kurulan Kalenobel’in, fabrikası ise Kırklareli ilinin Lüleburgaz bölgesinde yer almaktadır. Yarım asır’dan fazladır sektör üzerinde ayakta duran Kalenobel, o senelerde henüz sanayileşmenin pek başarılı olmadığı dönemlerde ülke ekonomisine destekte bulunmuş ve birçok kişiye istihdam sağlamış bir markadır. Uzun seneler boyunca istihdam ve üretimlerini sürdüren firma, ülke ve dünya genelinde flexible ambalajının değerini analiz ederek, bu bağlamda ciddi yatırımlar ile Nobel Ambalaj Anonim Şirketini faaliyet koymuş ve ülkede bir ilki gerçekleştirerek kornet kılıf üretimlerini yapmıştır.

Bu başarılar doğrultusunda, Flexible ambalajlarının birçok çeşidini bünyesinde üretimlerini sağlayarak yatırımlarını güçlendirmiş ve üretimlerine çok katlı malzemeler yapılarını da katmıştır. Başarılarına sürekli devam eden Kalenobel, 1996 yılında bünyesinde barındırdığı Nobel Ambalaj A.Ş’nin çatısı altında alüminyum membran kapak üretimlerini de faaliyet geçirmiştir. Hızla büyümekte olan kuruluş 1997 yılında ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi’ne hak kazanmış ve üretimlerini kaliteli bir çerçevede sürdürmeye devam etmiştir. Çıtasını yükselten ve sürekli büyüme isteği ile başarıdan başarıya koşan Kalenobel, 2002 yılında mevcut üretim binasına ek olarak 17.000 m2 kapalı alan üzerine üretim tesislerini ek yaparak gücünü geliştirmiş ve üretimlerine son sürat devam etmiştir.

Kalenobel İletişim Bilgileri
Adres; Muratlı Sapağı, Büyükkarıştıran Mevkii, 39750 Lüleburgaz – KIRKLARELİ

Kalenobel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kalenobel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kalenobel insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ