Kalekim İş Başvurusu

Kalekim, 1973 yılında Kale Grubu Şirketleri kurucu olan Dr. İbrahim Bodur tarafından önce projelendirilip yüksek yatırımlar neticesinde kurulmuştur. Kalekim A.Ş. ilk etapta derz dolgular ve seramik yapıştırma üretimleri yaparak kendini geliştirmiş ve çalışmalarına yeni projelerini de geliştirerek devam etmiştir. Günümüzde ise seramik yapıştırma ve derz dolguların yanında, inşaat sektörü ile ilgili tüm yapı kimyasallarının üretimini yaparak ulusal ve uluslar arası bölgelere tedarik sağlamaktadır. Kalekim başarılı bir grafik çizdikten sonra, birçok kuruluş tarafından birleşme teklifine ve dış sermaye teklifine olumsuz yanıt vermiş olup, 1968 yılında kurulmuş olan alanında öncü ve lider olan Kaleterasit A.Ş. ile 2003 yılında güçlerini birleştirerek faaliyetlerine son sürat devam etmişlerdir.

Kalekim ve Kaleterasit birleşimi ile birlikte oluşan ortaklık piyasada büyük bir saygınlıkla karşılanmış ve müşterilerinin memnuniyeti bir kat daha artmıştır. Kaleterasit markası altında üretilmekte olan dekoratif renkli sıvalar ve Kalecolor markasında bulunan iç cephe ve dış cephe boyaları anlaşma sonucu Kalekim A.Ş ürün gamına katılarak üretimlerini ve tedariklerini bu marka adı altında sürdürmüştür. Kurumsal kimlik için gerçekleştirilen ve üzerinde büyük bir ciddiyetle durulan iç ve dış cephe boyaları ile dekoratif dış cephe sıvaları 2010 yılında Kale markası olarak tanımlanmıştır.

Kalekim, iş ortakları olan Mardav A.Ş. ve Dow Chemical ile birlikte 2004 yılında Blue’Safe Mavi Kale markası adı altında ısı yalıtım sistemleri sektörüne de girmiştir.

Kalekim İletişim Bilgileri
Adres; Esenyurt Yolu Üzeri 3. Km. No: 188 Firuzköy – Avcılar 34325 İstanbul

Kalekim Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kalekim firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kalekim insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. abdurrahman dedi ki:

    mrb ben abdurrahman türkasaln ben portif op mardin

  2. abdurrahman türkaslan dedi ki:

    slm ben mardinde oturuyorum benim mesleğim portif operatörlüğü ehliyet sahibiyim numaram 0544 418 78 65 saygıllar

  3. abdurrahman türkaslan dedi ki:

    ben portif op tr mardin de iş icin saglar 05444187865

BİR YORUM YAZ