Kalebodur İş Başvurusu

Kalebodur, 1972 yılında Türkiye’nin ilk seramik karo üreticisi olarak bilinen Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. tarafından kurulmuştur. Geçen zaman içerisinde Çanakkale Seramik’in kuruluşu olan Kalebodur marka değeri kazanmış ve jenerik bir marka olarak faaliyetlerini kaliteli ve özveri içerisinde işlemeye devam etmiştir. Sürekli kendini geliştiren ve kendi bünyesindeki ham maddeler sayesinde üretimlerine aralıksız olarak devam eden Kalebodur ve Çanakkale Seramik alanlarında lider marka olarak 2000 senesinde tek bir çatı altında toplanarak Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş adını almıştır. Kale Seramik bünyesinde barınan 3 marka’dan biri olan Kalebodur iç ve dış cephe konusunda profesyonel kişilerce tercih edilmiş olup, şıklığı ve farklı çözümler sunmasıyla da birçok kişi tarafından tercih sebebi olmuştur.

Günümüzde binlerce kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destekte bulunan Kalebodur, hem yurt içi hem de yurt dışı pazarında öncü ve lider konumda tüm hizmetlerine son sürat devam etmiş ve yıllardır aynı kalitede başarılı bir grafik sağlamıştır. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, alanında uzman personelleri ile insan yaşamının konforlu ve güvenli bir şekilde geçmesi üzerine çalışmalarını sürdürmüş ve inandığı bu yolda başarılarına başarı katarak müşterilerinin yüzünü güldürmüştür. Türkiye’nin yerli sermayesi ve üretici unvanına sahip ve aynı zaman’da alanında örnek gösterilen bir kuruluştur. Kalebodur, altyapısına yapmış olduğu yatırımlar sayesinde geleceğe umutla ve mutlulukla bakmaktadır.

Kalebodur İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Cad. Kaleseramik Binası 34330 Levent İSTANBUL

Kalebodur Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kalebodur firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kalebodur insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ