Kale Seramik İş Başvurusu

Kale Seramik, 1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş adı altında kurulmuş olup ve Kale Grubu’nun bünyesinde barındırdığı 17 farklı şirketin ilk kuruluşu unvanını taşımaktadır. Kale Seramik, yarım asırdan fazladır sürdürmüş olduğu kaliteli hizmeti ile sürekli tercih sebebi olmuş ve müşterileri tarafından sürekli olarak övgü ile bahsedilen öncü ve alanında lider bir kuruluştur. Türkiye’nin seramik üretimi alanında öncülük etmiş ve aynı zaman’da dünya genelinde seramik sektörüne yapmış olduğu yatırımlar ile bir dünya devi haline gelmiştir. Türkiye’nin yanı sıra İtalya gibi dev bir dünya ülkesinde de seramik üretim fabrikası olan Kale Seramik, bu alanda sadece Türkiye değil Avrupa’nın da en başarılı ve önemli kuruluşlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Günümüz de Kale Gruba bağlı olan Kale Seramik dışında 16 farklı alanlara hizmet sunmakta olan şirketlerinde Türkiye ve dünya genelinde oldukça başarılı grafikleri bulunmakta olup, çoğu alanında öncü ve lider kuruluş serüvenine sahiptirler. Ülkemiz de Çanakkale dışında birçok yerde faaliyet göstermekte olan Kale Seramik Türkiye ve İtalya’da yaklaşık 5.000’den fazla kişiye istihdam sağlayarak her iki ülkenin ekonomisine destek vermektedir. Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında üst sıralarda yer almakta olan Kale Seramik kurulduğu ilk günden bu yana sürekli aynı kalite ve özen içerisinde hizmetlerine devam etmiş olup, dünya seramik sektöründe de önemli bir yere ülkemizi başarılı ile temsil etmektedir.

Kale Seramik İletişim Bilgileri
Adres; 17430 Çan, Çanakkale

Telefon: (212) 371 52 53
E-posta: iletisim@kale.com.tr

Kale Seramik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Seramik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale Seramik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yasemin kaplan dedi ki:

    Ben daha önce çalışmışlığım olup tekrar fabrikanızda çalışmak istiyorum inşallah bana dönerek iş sağlamanızı çok istiyorum çocuklarım için çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ