Kale Oto Radyatör İş Başvurusu

1966 yılında İstanbul’da kurulan Kale Oto Radyatör, Su soğutma ve ısıtma petekleri üretimi yaparak motorlu vasıtalar için hizmet akşını sürdürmüş ve küçük ölçekli kuruluş 1980 yılında yoğun rağbet üzerine marka değeri kazanarak alanında ülke genelinde üretim üzerine lider ve öncü bir konuma sahip olmuştur. Birbirinden farklı OEM parça müşterilerine çok çeşitli ürün yelpazesi ile müşterilerinin hizmetinde yer almaktadır. Tedarik etmiş olduğu araç grupları arasında zirai iş makineleri, zirai ekipman üreticileri, binek araç üreticileri, ağır ve hafif ticari vasıta üreticileri ve endüstriyel makine üreticileri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan ve sürekli hizmetlerini hızlıca servis eden Kale Oto Radyatör, kalitesinden ödün vermeden işlerine son sürat devam etmektedir.

Kale Oto Radyatör, yoğun iş talebi üzerine İstanbul’un 55 km uzaklığında Çayırova mevkiinde bulunan 60.000 m2 sanayi zemini üzerinde toplam 20.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. Faal duruma getirdiği yeni ve modern üretim tesisinde 1988 yılında tam olarak seri imalat işlemine başlamıştır. Üretim alanına ek olarak, 5.000 m2 kapalı alan üzerine 1994 yılında Alüminyum Brazing adı altında inşa edilen üretim tesisi kurulmuştur. Günümüz de 700’den fazla alanında deneyimli mühendis kadrosu ve üretim kadrosu ile Çayırova ve İstanbul’da bulunan 2 ayrı fabrika üzerinden müşterilerinin siparişlerini son sürat aynı günkü kalite hizmetini sürdürmektedir. Yıllık olarak 2.500.000 adet ısı transfer ünitesine ulaşarak birbirinden farklı üretim teknolojisi ile üretimlerini sürdürmektedir.

Kale Oto Radyatör İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Cad. No:5 41420 Çayırova GEBZE – KOCAELİ

Kale Oto Radyatör Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Oto Radyatör firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale Oto Radyatör insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ