Kale Okulları İş Başvurusu

2014 yılında İstanbul’da eğitim ve öğretim temellerini atan Kale Okulları, Kocaeli ve Sakarya’da da bulunan eğitim okulları ile bilginin sürekli işlenmesi üzerine insan ve çevreye vermiş olduğu saygının temelini amaç edinerek öğrencilerinin eğitimleri konusunda üst seviye kadrosu ile başarılar sergilemektedir. Kale Okulları, eğitimlerinin tümünü bilgiye dayanarak araştırma ve evrensen değerlerin bilimsel kurallarına uygun bir şekilde öğrencilerinin eğitimlerini üst seviyede tutarak, sürekli üretken ve yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesillerin daha iyi bir eğitim alması adına tüm gayretlerini başarılı bir şekilde ortaya koyan kuruluştur. Okul içerisinde bulunan sınıflarda, az derecede sınıf mevcudu ve çok sayıda alanında uzman öğretmen kadrosu ile daha verimli eğitim sunma anlayışı içerisinde sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Başarılı ders anlatma periyotları ile öğrencilerinin daha hızlı kavrayacağı formüller ve çözümler ile daha etkin bir başarı sağlamak adına yeni nesillere, yeni nesil eğitim anlayışını sunarak ebeveynlerinde beğenisini almaktadır.

Kale Okulları, Yönetici kadrosu, eğitmen ve eğitim koçlarından oluşan ve sürekli olarak öğrencilerin her türlü sorunlarına çözüm bularak ders akışlarının yavaşlamaması için tüm yolları deneyerek öğrencinin kafasında oluşan boş soru işaretleri yerine kavrayabileceği ders etkenlerini sunmaktadır. Tecrübe konusunda oldukça zengin birikimler ile modern ve çağdaş bir eğitim sunan Kale Okulları profesyonel olarak yürüttükleri eğitim hizmetlerini daha da ileriye taşımak için sürekli projeler üzerinde çalışmaktadır.

Kale Okulları İletişim Bilgileri
Adres; Yayla Mahallesi Şinasi Dural Caddesi No:16 Tuzla / İstanbul

Kale Okulları Kariyer Olanakları
Okul insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Okullarında kariyer yapabilirsiniz. Kale Okulları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. gonca topak dedi ki:

    2 yıllık çocuk gelişim mezunuyum 526 saatlik 3 6 yaş sertifikam mevcut 1 yıllık is tecrübem var

  2. Feyza Enginar dedi ki:

    Sınıf öğretmenliğinden bu sene mezun olacağım ve Tuzla’da oturuyorum. Sizinle çalışmak çok isterim.

BİR YORUM YAZ