Kale Koleji İş Başvurusu

Kale Koleji, Kale Okulları bünyesi altında 2003 yılında İstanbul’un Tuzla ilçesinde kurulmuş ve eğitim alanında yüksek kalite ve güven sağlayarak ebeveynlerin gözünü doldurmuştur. Bu büyük başarının sırrını ise kaliteli eğitimci kadrosu, az miktarda sınıf mevcudu ve butik eğitim anlayışına borçlu olan Kale Koleji kalitenin markası olarak değer kazanmıştır. Özel eğitimci kadrosuna sahip olan Kale Koleji 2 farklı yabancı dil üzerinden öğrencilerini eğiterek daha başarılı bir geleceğe kendilerini hazır hale getirmektedirler. Haftalık olarak 8 saatlik İngilizce dersi görmekte olan öğrenciler, aynı zaman’da haftalık 2 saatte İspanyolca dersi alarak eğitimlerinin daha kaliteli olabilmesi için öğretmenleri tarafından özel programlar ile eğitilmektedirler.

Kale Kolejinde ki sınıfların mevcudu ise 18 kişiden oluşmakta olup, işlenilen her ders için 3 farklı grup üzerinden 6 kişilik gruplara ayrılarak özel grup dersleri niteliğinde kaliteli eğitim verilmektedir. Ebeveynlerin hoşuna giden bu sistem öğrencilerinde daha kolay kavrama ve öğrenme performansını yüksek tutmaktadır. Algılama ve pekiştirme ile kolay bir şekilde öğrenme kapasitesi yüksek tutulan öğrenciler bu durumdan oldukça memnun ve daha iyi eğitim aldıkları içinse kendilerini şanslı hissetmektedirler. Bunların yanı sıra ek olarak hafta içi her gün özel olarak öğrencilerin akademik bir eğitim çerçevesinde başarı oranları yüksek tutulması için verimli ve öğrencileri uygun bir şekilde etüt programları sağlanmakta. Aylık portfolyolar ile öğrencinin seviye takipleri detaylı bir şekilde işlenmekte.

Kale Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Yayla Mahallesi Şinasi Dural Caddesi No: 16 Tuzla / İstanbul

Tel: 90 216 446 04 44

Kale Koleji Kariyer Olanakları
Kolej insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Kale Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ