Kale Kimya İş Başvurusu

Kale Kimya kuruluşu, 1975 yılında Kimya Mühendisi Kazım KALEAĞASI tarafından projelendirilip faaliyete geçirilmiştir. Kale Kimya A.Ş. temelleri atıldıktan ve faaliyete girdikten hemen sonra Deterjan, Tekstil, Yapıştırıcı, Kozmetik, İlaç, Metal, Havuz ve Gıda sektörlerinde üretimlerine başlamış ve günümüzde halen başarılı bir grafik çizerek yoluna son sürat devam etmektedir. Marmara Bölgesi’nde kurulduğu günden beri Türk Henkelin ana bayisi olarak işleyişine başarılı bir şekilde devam etmiş ve bu doğrultuda kendini geliştirmeye devam etmiştir. Gelişme ve genişleme düşüncesi ile 1985 yılında Tekpar A.Ş. ile güçlerini birleştirmiş olan Kale Kimya A.Ş. daha da büyümek adına hizmetlerine son sürat devam etmişlerdir. Türkiye’nin 1997 yılında Gümrük Birliği’ne dahil olması üzerine görüşmelere başlanılmış ve dünya genelinde büyük markaların Türkiye’deki distribütörü olarak kendini büyütmüş ve projelerine aralıksız olarak devam etmiştir.

Yılların vermiş olduğu kalite ve tecrübe ile 2001 yılında ise Gıda sektörüne de elini uzatmış ve BMT LTD adı altında kardeş bir firma kurmuştur. 2002 yılında TeqChem Kollektif Şirketi’ni İstanbul’un Trakya Serbest Bölgesi’nde faaliyete sokarak kendi firmalarının ve müşterilerinin ithalat ve ihracat alanında hizmetlerini karşılamıştır. Kale Kimya A.Ş. yılların vermiş olduğu başarı doğrultusunda bir karara vararak bünyesinde bulundurduğu tüm sektörleri bir çatı altında toplayarak 2004 yılında KALE KİMYA GRUBU adını vermiştir. Grup bünyesindeki tüm firmalar bağımsız bir şekilde işlerken, lojistik ve finans organizasyonu ise aynı ekip tarafından sağlanarak yoluna devam etmiştir.

Kale Kimya İletişim Bilgileri
Adres; Turgut Özal Cad. No: 123 41490 Şekerpınar – Gebze / KOCAELİ

Kale Kimya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Kimya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale Kimya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ