Kale Kalıp İş Başvurusu

1960’lı yıllarda Kale Grubu tarafından projelendirilip faaliyet girmiş olan Kale Kalıp, yıllardır aynı kalite ve özveri içerisinde üretimlerine devam etmiş ve bu yolda yüksek performans grafiği çizerek adının markalaşma sürecini kısa sürede kazanmıştır. İGDAŞ ve BOTAŞ gibi büyük kuruluşlarınca onaylanmış ve kabulü yapılmış olan Kale Kalıp, günümüzün güven ve kalite kapsamında birçok projeye imza atmış ve başarı grafiğini bu doğrultuda daha da yükseltmiştir. İlk etapta sanayi ve ev tipi sayaçlar konusunda faaliyetlerini sürdüren Kale Kalıp, daha sonra her türlü basın ve debide RMS A-B-C türünden istasyon modelleri üreterek imalatını başarıyla tamamlamıştır.

Anahtar teslim projeleri kapsamında müşteri memnuniyetini kazanmış olan öncü kuruluş, bünyesindeki taahhüt bölümü ile birlikte ihtiyaç doğrultusunda çeşitli konsorsiyumlar ve alt taşeron desteği sayesinde oluşturduğu projeleri sürdürmektedir. Müşterileri tarafından sürekli olarak tercih edilmekte ve memnun kalınan şirketin en büyük sırrı ise sürekli olarak alt yapısına yapmış olduğu yatırım ve diğer desteklerdir. Bu alan’da altyapısını sürekli güçlü tutabilmek için ileri teknolojiden de destek alarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde tamamlamış ve bu yolda öncü bir marka değeri kazanmıştır. Ürün ve hizmetleri arasında; Servis Regülatörleri, Basın Düşürme ve Ölçme İstasyonları, Mekanik ve Elektronik Ön Ödemeli G4 Ev Tipi Doğal Gaz Sayacı, Rotary Tipi Gaz Sayaçları, Gaz Kromatografları, Akış Bilgisayarları, Test/Kalibrasyon Üniteleri ve Lokal SCADA Olarak Çalışma Modüllerine Haiz Elektronik Hacim Düzelticilerinin üretim ve hizmetlerini sunmaktadır.

Kale Kalıp İletişim Bilgileri
Adres; Sefaköy, Tevfik Bey Mah. İstiklal Cad. No: 29 34295 Küçükçekmece – İstanbul

Kale Kalıp Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Kalıp firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale Kalıp insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ