Kale İplik İş Başvurusu

Kale İplik Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş., 1998 yılında grubun ilk şirketi olma unvanını taşımış ve Fırat Elyaf Sanayi ve Ticaret A.Ş kuruluşuna ait konfeksiyon artıkları ve tekstil ham maddeleri sayesinde geri dönüşüm ile birlikte elyaf üretimler başlamıştır. 10.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu olan Fırat Elyaf A.Ş. geri dönüşüm faaliyeti ile aylık 650 ton üzerin bazında renkli elyaf üretimi sağlamaktadır. Ayrıca uluslar arası arenada da kendini gösteren Kale İplik, yurt içinin yanı sıra yurtdışında da mamul elyaf satışlarını gerçekleştirerek marka değeri kazanmış bir kuruluştur.

Kale İplik A.Ş. bağlı olduğu grubun ana şirketi konumunda olup iplik üretimi yaparak bu alan üzerinden faaliyetlerine son sürat devam etmektedir. Fırat Elyaf A.Ş. ise, iplik üretimi için gerekli ham madde tedariklerini sağlayan kuruluştur. İplik üretiminden sonra ise Fiberteks Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş ulusal ve uluslar arası satış danışmanlığını üstlenerek faaliyetlerine bu yolda devam ettirmektedirler. Faaliyetlerin 500 kişilik alanında uzman personelleri ile devam etmekte olan grubun şirketlerinin her biri alanında marka değeri sahibi olmuş ve kendilerini geliştirmeye devam ettirmektedirler.

Kale İplik A.Ş 2004 yılında Tekirdağ’ın Marmara bölgesinde bulunan Ereğli’ye yatırım yapması ve 14.000 m2 kapalı alan üzerine kurduğu üretim tesisi ile kendinden sıkça bahsettirmiş ve bu kapalı alanda aylık 600 ton bazında üretim sağlamaktadır.

Kale İplik İletişim Bilgileri
Adres; Seymen Yolu No: 57/A 59740 Marmara Ereğlisi / Tekirdağ

Kale İplik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale İplik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale İplik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ