Kale Holding İş Başvurusu

Kale Holding’in ticaret serüveni, 1953 yılında İstanbul/Tahtakale’de bulunan küçük bir atölyede Sadık Özgür tarafından gazocağı ve karyola borusu üretimi yapılarak başlamıştır. Günümüz Kale Kilit’in büyük marka değeri bu küçük atölye’de atılan umut dolu adımlar sayesinde ulaşmıştır. Türkiye bu dönemlerde en çok tarım ve sanayileşme çağını yaşarken, büyük zorluklar ve uğraşlar o yılın altın anahtarı olarak bilinmekteydi. Sadık Özgür ise, atölyesinde birlikte çalıştığı işçileri ile sürekli üretim halinde olup ve çok çalışmanın meyvelerini toplamak için gece gündüz alın teri döküyorlardı. Çok çalışmanın meyveleri yavaştan toplanmaya başlanmış ve Tahtakale’deki üretimlerini yetiştiremedikleri için İstanbul Bahçelievler 1640 m2’lik işyerine taşınarak burada üretimlerine devam etmiş olup, aynı zaman’da asma kilit üretimine de başlamışlardır. Hızla büyüyen işyeri 1958 yılında Kale Kolektif Şirketi adıyla faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kale Kolektif Şirketi daha sonra 1965 yılında ise Türkiye’nin ilk kasa kilidi üretimine başlamış ve aynı zaman’da herkesin gözünü üstüne çekmesini sağlamıştır. Uzun çalışmalar ve projeler doğrultusunda, tarih 1974 yılını gösterirken Türkiye’nin ilk kilit ihraç eden markası değerini kazanmıştır. Ve taleplerin çoğalmasıyla Güngören’deki 35.000 m2 yeni yerine taşınarak Türkiye’nin ilk entegre teknolojik kilit fabrikası olarak tarihe geçti. Hayallerine ulaşan Sadık Özgür, Kale Kolektif Şirketi adı altında yürüttüğü işlerini, 1979 yılında Kale Kilit ve Kalıp Sanayi A.Ş adıyla yoluna devam ettirmiştir.

Kale Holding İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Cad. Başaklı Sok. No: 39 Güngören – İstanbul

Kale Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ