Kale Havacılık İş Başvurusu

Kale Havacılık, 1957 yılında temellerini atan Kale Grubun en önemli projelerinden biri olan Kale Aero Türkiye’nin havacılık ve savunma sektöründeki en önemli ayağı olmak için çalışmalarına başlamıştır. Ülkenin ve dünyanın en önemli projelerinden biri olan ve müşterek taarruz uçağı F-35’e alt kademede yapımcılık görevini üstlenmiştir. F135 programında bulunan yüksek basınçlı kompresörü ve egzoz kanatçıkları üzerine de F-35’in eksikliklerinin üretimini yapmaktadır. F-35’in yanı sıra, Amerika’nın havacılık sektöründe dev markası olan Boegin ile anlaşma sağlayan Kale Havacılık 10 yıllık bir anlaşma sonucunda toplam’da 800 değişik parçadan oluşan bir paket oluşturacak. Bu anlaşma dahilinde olacak olan 10 yıllık sözleşme içerisindeki 800 farklı parça üretimini İstanbul’un Tuzla ilçesindeki İstanbul Deri ve Endüstri Serbest Bölgesi’ndeki adresinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Kale Havacılık sektöründe bir çok projeye imza atarak bu alana yönelik sertifikaları arasında AQAP 2120 NATO Sertifikası, EN-ISO 9001:200 AEROCert Havacılık, EN-ISO 9001-2000 TSE, AS/EN 9100 AEROCert Havacılık ve Altı Sigma Uygulamaları’nın bulunduğu başarı tablosu ile tüm hizmetlerini aksatmadan yerine getirmektedir. Aynı zaman’da Türkiye’nin askeri uçak motor parçalarının üretimlerini de üstlenmiş olan Kale Havacılık bu alanda oldukça başarılı olmuş olup ve 150.000.000 $’ın üstünde bir sözleşme ile şuana kadarki en büyük projesini sürdürecek. Kale Havacılık & P&W firması 2010 yılında bu faaliyetler üzerine ESBAS ile İzmir’de üretim yapmak için el sıkışmıştır.

Kale Havacılık İletişim Bilgileri
Adres; Aydınlı Serbest Bölge Mahallesi 6. Sokak No: 5 Tuzla / İstanbul

Kale Havacılık Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Havacılık firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale Havacılık insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. cengiz ay dedi ki:

    taşlama torna operatoruyum kayar otomat elemanıyım

BİR YORUM YAZ