Kale Grubu İş Başvurusu

Kale Grubu, üretim ve ticaret hayatına 1957 yılında Çanakkale’de atmış olduğu Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş temeli ile başlamıştır. Yarım yüzyıldan fazladır hizmetlerini ilk günkü kalite ve özen ile müşterilerine sunmakta olan Kale Grubu, Ülkemizin seramik sektörü alanında büyük başarılara imza atmış ve günümüzde bu alanda lider konumda bulunmaktadır. Aynı zaman’da seramik sektörüne yapmış olduğu yatırımlarda doğrultusunda da dünya genelinde lider bir konuma sahiptir. Kale Grubu’nun şirket merkezi İstanbul’da üretim fabrikası ise Çanakkale’de bulunmaktadır. İki şehir arasında geçen bu büyük ticaret macerası yarım yüz yıldır kalitenin ve dürüstlüğün büyük markası olarak Kale Grubu ismi ile anılmaktadır.

Her geçen yıl içerisinde katmış oldukları yeni model, desen ve renk kombinleri ile müşterilerine sürekli yenilikçi ve dinamik bir hizmet anlayışı sunmaktadırlar. Kendini geliştiren ve Avrupa kalitesi standartlarında üretimlerine aralıksız devam etmekte olan Kale Grubu, sadece seramik sektöründe hizmet vermemektedir. Seramik sektörünün yanı sıra bilişim teknolojileri, parça ve makine imalatları, savunma ve kimya, elektrik malzemeleri, nakliye ve enerji sektörlerinde de Sadece ülkemiz geneli değil Avrupa geneli önemli bir marka değeri kazanmış alanında lider ve öncü bir kuruluştur. Günümüzde Kale Grubu bünyesinde barınan ve kendi alanlarında her biri lider olan 17 şirket, Türkiye dışında İtalya gibi büyük bir ülkede fabrikaları da bulunan Kale Grubu 5.000’den fazla kişiye istihdam sağlayarak hem ülke hem de Avrupa ekonomisine can veren öncü bir kuruluştur.

Kale Grubu İletişim Bilgileri
Adres; 17430 Çan Çanakkale

Telefon: (212) 371 52 53
E-posta: iletisim@kale.com.tr

Kale Grubu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Grubu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale Grubu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ