Kale Center İş Başvurusu

Kale Center 2007 yılında 3S Kale Yapı ve Ticaret A.Ş. Tarafından yaptırılmış olup, toplam’da 80.000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Bölgenin çekim merkezinde bir pozisyona sahip olan Kale Center, dünya ünlü yerli ve yabancı markalarının ürünlerini satan toplam’da 120 mağazası ile halkın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için var gücüyle çalışmaktadır. 120 mağaza ile müşterilerinin beğenisini kazanan Kale Center, bugünkü ismi ile Kale Outlet Center olarak bilinmektedir. Yıl içerisinde her gün kampanya uygulayan ve çok uygun fiyatlarla indirime giden mağazalar ile halkın hizmetinde olmaya devam etmektedir. İstanbul’un gözde alışveriş mekanlarından biri olarak marka haline gelen Kale Outlet Center insan hayatını kolaylaştıran ve değer veren markalar ile bölgenin gözde konumundadır.

7’den 77’e kadar tüm insanların alışveriş yapmalarının yanı sıra çeşitli eğlence sektörlerinin de bulunduğu Kale Center kişilerin alışverişlerinin yanı sıra eğlenceli anlarında yaşanacağı bir yer inşa etmesi İstanbullular tarafından oldukça ilgi çekmiştir. Hareketli ve dinamik kadrosu ile sürekli müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak çeşitli kampanyalar, etkinlikler, hediyeli yarışmalar ve benzeri yaşam koşullarını tek bir çatı altında insanlara sunmaktadır.

3.500 m2 alan’da oyun bölümler dizayn ederek hem çocukların hem de yetişkinlerin kolayca keyifli ve eğlenceli saatler geçirmektedir. Cinemaximum kalitesi ile 6 farklı salon’da film tutkunu kişiler için dizayn edilmiş harika sinema salonlarında film keyfini doyasıya yaşayabilmekteler.

Kale Center İletişim Bilgileri
Adres; Akıncılar, Adnan Kahveci Blv. No: 89, Güngören İstanbul

Kale Center Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Center firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale Center insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ